3 nowe kolekcje marki Cerrad

3 nowe kolekcje marki Cerrad

Najnowsze kolekcje marki Cerrad zachwycają wiernym odzwierciedleniem natury i inspirującymi wariantami kolorystycznymi. Notta, Tramonto i Giornata to trzy kolekcje, dzięki którym stworzysz ponadczasowe, pełne domowego ciepła wnętrze.
1:30 min
0
0

Trzy, nowe kolekcje: Tramonto, Giornata oraz Notta marki Cerrad zostały zaprezentowane podczas Targów Cersaie w Bolonii. Wspólnym mianownikiem jest format 60x11 cm oraz inspiracja strukturą i kolorystyką drewna. Matowe wykończenie, dobre właściwości techniczne sprawiają, że płytki możemy stosować w każdym pomieszczeniu. Mrozoodporne właściwości płytek wykonanych z klinkieru, pozwalają na stosowanie ich również na zewnątrz: na trasie, balkonie. Płytki drewnopodobne łączą w sobie wszystkie walory drewna używanego w aranżacji wnętrz z praktycznymi właściwościami. Wyjątkowy format płytek i możliwość stosowania płytek klinkierowych zarówno na ścianie, jak i podłodze otwiera przed projektantami wiele możliwości aranżacyjnych.

Autor:
Redakcja
Data:
19.02.2020
Aktualizacja:
25.03.2022
Ciemna, drewniana podłoga w salonie
Płytki drewnopdobne z kolekcji Tramonto w ciemnym odcieniu Marrone. Fot. Cerrad
Jak stworzyć jednolitą podłogę w kuchni i salonie?
sprawdź
Cerrad Tramonto Marrone 8068
Płytka ścienno-podłogowa, 11x60 cm
sprawdź
Tramonto
Marka Cerrad
sprawdź
Nowoczesna kuchnia w drewnie
Płytki w formacie 60x11 cm doskonale prezentują się ułożone w klasyczną jodełkę. Fot. Cerrad
Cerrad Tramonto Beige 8044
Płytka ścienno-podłogowa, 11x60 cm
sprawdź
#Ułóż to w jodełkę
sprawdź
Tramonto
Marka Cerrad
sprawdź

Inspiracja naturą

Płytki z kolekcji Giornata, Tramonto oraz Notta wiernie odwzorowują naturalne drewno. W każdej kolekcji odnajdziemy pięć kolorów, utrzymanych w różnej tonacji kolorystyczne, dzięki którym stworzysz ponadczasowe, pełne domowego ciepła wnętrze. Do wyboru mamy płytki w odcieniach delikatnej szarości np. Notta Silver, jasnego drewna np. Tramonto Beige, czy ciemniejsze warianty, np. Giornata Marrone.

Detal szarej płytki drewnopodobnej
Płytki Notta Silver w szarej tonacji będzie ciekawym dopełnieniem wnętrz urządzonych skandynawskim stylu. Fot. Cerrad
Notta
Marka Cerrad
sprawdź
Cerrad Notta Silver 8181
Płytka ścienno-podłogowa, 11x60 cm
sprawdź

Nowy format

Zaletą płytek drewnopodobnych w formacie 60x11 cm jest ich całkiem nowy, niespotykany dotąd format, który powala na stworzenie ciekawych kreacji wnętrz. Płytki możemy ułożyć w klasyczny, standardowy sposób z przesunięciem, uzyskując efekt zbliżony do wyglądu klasycznego parkietu. Innym sposobem jest ułożenie płytek we wzór jodełki. Powierzchnie z oryginalnym wzorem możemy zastosować zarówno na ścianach, jak i podłodze, tworząc ciekawe aranżacje.

Nowoczesny salon w drewnie w kolekcji Cerrad Giornata
Dzięki drewnopodobnym płytkom możemy stworzyć aranżacje salonu w każdym stylu. Fot. Cerrad
Giornata
Marka Cerrad
sprawdź
Cerrad Giornata Marrone 7986
Płytka ścienno-podłogowa, 11x60 cm
sprawdź
#Płytka drewnopodobna
sprawdź

Podobne artykuły

Drewnopodobne płytki w sypialni
Kolekcje inspirowane naturalnym materiałem pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Czy warto wykorzystać płytki podłogowe...
czytaj więcej
Drewnopodobne płytki z połyskiem - kolekcja Soho
Kolekcje inspirowane pięknem naturalnego drewna połączone z połyskującym wykończeniem, to oryginalne zestawienie, które wnosi...
czytaj więcej