5 ciekawych projektów domów z wizualizacją i aranżacją wnętrza domu

5 ciekawych projektów domów z wizualizacją i aranżacją wnętrza domu

Współcześnie klienci mają coraz większe wymagania, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw dopasowuje się do ich potrzeb. Jednym z ciekawych rozwiązań są projekty domów z wizualizacją i przykładową aranżacją, czyli projekty 360 stopni. W ten sposób można dokładnie zobaczyć, jak dom będzie prezentował się w rzeczywistości.
3:00 min
0
0

Projekty domów z wizualizacją i aranżacją - zalety


Projekty domów z wizualizacją i aranżacją umożliwiają klientom dokładne oglądnięcie domu nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz. W ten sposób można dokładniej zastanowić się nad wyborem odpowiedniej nieruchomości. Gotowe projekty domów z wizualizacją i przykładową aranżacją są idealne dla osób, które mają trudności z wyobrażeniem sobie wnętrz lub po prostu zastanawiają się nad tym, jak dana nieruchomość będzie wyglądać w rzeczywistości. Takie rozwiązanie niesie więc ze sobą wiele zalet i umożliwia lepszy wybór wymarzonego projektu domu. Warto pamiętać o tym, że przedstawione wizualizacje aranżacji są tylko przykładowe, a w trakcie budowy oraz późniejszego urządzania domu, można dokonać wielu zmian. W ten sposób nieruchomość będzie spersonalizowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. 

Autor:
Redakcja
Data:
15.12.2021
Aktualizacja:
19.12.2022
główne projects_7265628_3112_1_5628e7fc46dbe-1.jpg

5 ciekawych projektów

Poniżej znajdziesz 5 ciekawych projektów domów z wizualizacją.


Akord II

Akord II to dom o powierzchni użytkowej około 143 metrów kwadratowych. Na parterze znajduje się salon wraz z jadalnią i kuchnią, a także łazienka, spiżarnia i przedsionek. Z kolei na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, łazienka, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze. Do tego znajduje się tam strych. Dom sprawdzi się idealnie dla całej rodziny. 


akord-ii_vis2.jpg

Antares N

Jeśli chodzi o projekty nowoczesnych domów, to warto zwrócić uwagę na projekt Antares N, o wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie bryle i estetycznym wnętrzu. Antares N to dom parterowy, składający się z salonu, kuchni, trzech sypialni, garderoby, schowka oraz łazienki i osobnej toalety. Dodatkowo w budynku znajduje się pralnia i dwustanowiskowy garaż. 


antares-n_vis2.jpg

Miki III

Miki III to dom z poddaszem użytkowym o powierzchni około 120 metrów kwadratowych. Dom jest bardzo wygodny i funkcjonalny, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w przypadku większych rodzin, a także osób skoncentrowanych na komforcie w życiu codziennym. 


miki_3.jpg

Neptun

Neptun to spory dom, o powierzchni 140 metrów kwadratowych, w którego skład wchodzą salon z jadalnią i kuchnią, cztery pokoje, dwie łazienki, kotłownia i garaż dwustanowiskowy. 


neptun.jpg

Szpinak 2GB

Ostatnia propozycja to projekt domu Szpinak 2GB o powierzchni użytkowej 110 metrów kwadratowych. Dom ma nowoczesną bryłę, podzieloną na dwie główne części. Na środku znajduje się dwustanowiskowy garaż, a po jego bokach różne części mieszkalne. W ten sposób dom może być idealny dla rodziny dwupokoleniowej, na przykład dwóch małżeństw.


szpinak-2-gb_vis1.jpg

Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią oraz przedsionek, a na poddaszu trzy sypialnie i dwie łazienki. Szpinak 2GB to bliźniak, a więc można zaaranżować go doskonale dla dwóch par lub dwóch rodzin z dziećmi.