65-metrowe mieszkanie w Pszczynie

65-metrowe mieszkanie w Pszczynie

W tym 65-metrowym mieszkaniu w Pszczynie neutralną kolorystykę połączono z minimalistycznymi formami, tworząc wyjątkowo spójne wnętrza. Zobaczcie najnowszy projekt pracowni TIKA Design.
2:30 min
0
0

Mieszkanie o powierzchni 65 metrów w Pszczynie stało się idealnym miejscem do życia dla młodego małżeństwa, które często podróżuje. Stonowana kolorystyka, harmonijne połączenia materiałów w połączeniu z minimalistyczną formą wyposażenia tworzą spokojną oazę, w której można odpocząć. Delikatne beże konsekwentnie przełamano kontrastującymi, czarnymi elementami, tworząc wyjątkowo spójne wnętrza. 


Zakres projektu przygotowanego przez pracownię TIKA Design obejmował całe mieszkanie: salon z kuchnią, łazienkę, gabinet i sypialnię.

Autor:
Elżbieta Laskowska
Data:
12.06.2024
Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem
Fot. Tika design

Kuchnia, jadalnia i salon

W całym wnętrzu zdecydowano się na jasne, neutralne połączenia kolorów i materiałów. W części dziennej centralne miejsce zajmuje drewniany stół, nad którym umieszczono czarną lampę Maytoni Peso. Drewniana podłoga z kolekcji Barlinek Sense w kolorze Dąb Gentle, współgra z frontami Egger Dąb Casella.


W salonie zdecydowano się na jasną, wygodną sofę. Na ścianie umieszczono dekoracyjne panele 3D, delikatnie podświetlane przez lampę Flos Parentesi. W całym mieszkaniu zaprojektowano wiele miejsca na przechowywanie. Wysokie zabudowy tworzą delikatne tło dla całej aranżacji.

Jadalnia w jasnych kolorach
Fot. Tika design
Kuchnia z jasnymi, matowymi frontami
Fot. Tika design
Dekoracyjna ściana w salonie z panelami 3D
Fot. Tika design

Komfortowy odpoczynek

W aranżacji sypialni zaplanowano sporo miejsca na przechowywanie, miejsce na toaletkę oraz telewizor. Dwie tafle wysokich luster umieszczone na przeciwległych ścianach optycznie powiększają przestrzeń.

Nowoczesna sypialnia w beżowych odcieniach
Fot. Tika design
Prostokątne lustro w sypialni
Fot. Tika design

Domowy gabinet

W mieszkaniu zaprojektowano gabinet, do którego prowadzą przeszklone, przesuwne drzwi. Wygodne biurko, pojemna szafa na dokumenty tworzą komfortowe miejsce do pracy. Zabudowa meblowa, biurko, stolik kawowy przyjemnie kontrastują z jasnym kolorem ścian i mebli.

Gabinet w mieszkaniu
Fot. Tika design
Jasny gabinet z ciemną zabudową
Fot. Tika design

Harmonia kolorów

W łazience zadbano o funkcjonalne rozwiązania. W strefie prysznica zdecydowano się na kabinę prysznicową z odpływem liniowy. W projekcie wybrano minimalistyczne, łatwe do utrzymania w czystości baterie z kolekcji Deante Silia w kolorze titanium. Razem z profilami kabiny, baterią i lampą wiszącą tworzą przyjemny kontrast z jasnym kolorem ścian. We wnętrzu połączono ciepły odcień drewna z płytkami inspirowanymi wzorem trawertynu. 

Nowoczesna łazienka w beżowym kolorze
Fot. Tika design
Łazienka z beżowymi płytkami
Fot. Tika design

Podobne artykuły

Mid-century modern w śródmiejskiej kamienicy
Na warszawskim Śródmieściu znajduje się 68 m2 mieszkanie. Inwestorzy doskonale rozumieli się z architektką, w wyniku czego...
czytaj więcej
Butelkowa zieleń we wnętrzach
Ciemne odcienie zielonego koloru dobrze odnajdują się w każdym wnętrzu. Sprawdzamy, z czym najlepiej łączyć ten kolor i przedstawiamy...
czytaj więcej