Armatura w złotym kolorze

Armatura w złotym kolorze

Armatura w odcieniu złota to doskonały sposób na podkreślenie aranżacji łazienek. Producenci oferują całą kolekcje baterii łazienkowych, dzięki którym kompleksowo wyposażymy każde wnętrze. Stworzymy piękną i spójną przestrzeń, wykorzystując złote baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe.
1:30 min
0
0

Złote baterie w stylu retro

To popularny dodatek do wnętrz inspirowanych stylami przeszłości. Modele baterii łazienkowych są bardzo dekoracyjne. Fantazyjne kurki lub ozdobne, szklane gałki podkreślą aranżacje w klimacie vintage i retro, art-deco lub mid-century modern, czy także niezwykle modnym glamour. Charakterystyczne baterie mają podłużne, zakrzywione wylewki – poza oczywistym elementem dekoracyjnym poprawiają funkcjonalność wnętrza. Z wysokich kranów łatwo i wygodnie się korzysta podczas wykonywania codziennej toalety.

Tubądzin Amber Vein Cielo e Terra
Klasyczny duet czerni i bieli uzupełniony o złote dodatki zyskuje zupełnie nową jakość we wnętrzach. Fot. Synage
Tubądzin Cielo e Terra Bianco MAT
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź
Excellent Comfort+ WAEX.CMP17WH
Wanna wolnostojąca, 175x78 cm
sprawdź
Omnires Y Y1233GL
Bateria wannowa wolnostojąca, złota
sprawdź
#Back to black
sprawdź
Omnires Y Y1212GL
Bateria umywalkowa wysoka, złota
sprawdź

Bateria umywalkowa 2-uchwytowa, pozłacana

 

Bateria umywalkowa, mosiądz

 

Różnorodność form i kształtów nawet w obrębie jednej kolekcji sprawia, że dzięki złoconym bateriom zyskujemy swobodę aranżacyjną.

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesne złote baterie

Do łazienek w stylu nowoczesnym możemy wybrać modele o bardziej designerskich kształtach, inspirowanych geometrycznymi  kwadratów i prostokątów. Baterie o rzeźbiarsko opracowanych formach wprowadzą do wnętrz elementy sztuki użytkowej.

Kolor roku 2020 Pantone - Classic Blue
Złoto doskonale wygląda zestawione z modnymi w tym sezonie odcieniem błękitu Classic Blue. Fot. Synage
Omnires Parma PARMAWWBP
Wanna wolnostojąca, 70,5x61,8x159 cm
sprawdź
Omnires Y Y1233GL
Bateria wannowa wolnostojąca, złota
sprawdź
Tubądzin Wood Shed Brown Str
Płytka ścienno-podłogowa, 19x119,8 cm
sprawdź
#W kolorze nieba
sprawdź
Omnires Y Y1215HGL
Bateria umywalkowa podtynkowa, złota
sprawdź

3-otworowa bateria umywalkowa, cool sunrise

 

Jednouchwytowa bateria umywalkowa, rozmiar M, cool sunrise

 

Oprócz designerskich form, baterie są często wyposażone w wiele rozwiązań, gwarantujących bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania, takie jak termostat, perlatory i regulacja przepływu wody.

ciekawe pomysły

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii powłoka baterii na długo zachowa elegancki kolor i nienaganny wygląd. W przypadku baterii kolorowych niezwykle ważna jest odpowiednia, delikatna pielęgnacja. Silne środki chemiczne mogą powodować uszkodzenie powierzchni i powstawanie nieestetycznych rys. Jeśli mamy problem z twardą wodą, bogatą w związki wapnia i żelaza, warto wyposażyć instalację w filtry zmiękczające. To zminimalizuje pojawianie się kamienia na powierzchni baterii i zniszczenia, spowodowane obecnością pierwiastków osadotwórczych.

Dwukolorowe baterie łazienkowe

To trend popularny we współczesnym wzornictwie – łączenie materiałów w różnych kolorach daje oryginalne efekty dekoracyjne. Sprawdzone w modzie i wzornictwie biżuterii zestawienia odcieni srebra i złota możemy teraz znaleźć na bateriach łazienkowych. Chromowane baterie ze złoconymi detalami będą prezentować się wyjątkowo elegancko. Dla miłośników luksu polecamy produkty wykończone najmodniejszą, matową czernią, uzupełnioną dodatkiem złota. Uchwyt lub podstawka w odcieniu połyskującego złota wystarczy, aby dodać klasy każdej przestrzeni.