Dom w świątecznej odsłonie

Dom w świątecznej odsłonie

Dom projektu HOLA Design „siła spokoju”, nagrodzony w prestiżowym konkursie International Property Awards stanowi wspaniałą oprawę dla codzienności inwestorów. Projekt bazuje na ponadczasowej elegancji, połączonej z najnowszymi trendami.
1:00 min
0
0

Pracownia HOLA Design założona przez Monikę i Adama Bronikowskich w swoim portfolio ma wiele wyjątkowych realizacji. Pracownia od lat działa na rynku krajowym i zagranicznym, jest laureatem wielu prestiżowych konkursów między innym Red Dot Design Awards, International Design Awards, European Property Awards, ICONIC AWARDS, A’Design Award and Competition czy Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.


„Siła spokoju” jest jednym z ostatnich projektów HOLA design, docenionym przez jurorów międzynarodowego konkursu International Property Awards. Projekt został nagrodzony pięcioma gwiazdkami w kategorii „Best Residential Interior Poland”. Wnętrze bazuje na naturalnych materiałach. Olejowany odcień dębu, szlachetne kamienie współgrają ze starannie dobranym wyposażeniem i pozostałym wystrojem. Elegancki sztukaterie, tapety, tkaniny razem tworzą wyjątkową, spójnie zaprojektowaną przestrzeń.

Autor:
Redakcja
Data:
22.12.2021
Dom na święta HOLA design.jpg
dom na święta HOLA design  (10).jpg


Dziś przedstawiamy kilka zdjęć, które powstały w trakcie świątecznej sesji przygotowanej przy współpracy z firmą Miloo Home. Autorem zdjęć jest Yassena Hristov, za stylizację odpowiada Patrycja Rabińska. W świątecznych stylizacjach znalazły się ozdoby z nowych kolekcji, min. bombki z opalizującym efektem, czy tłoczone ozdoby pokryte aksamitem. Wnętrze ozdobiono czerwonymi akcentami, borodowo-złotymi dodatkami wybranymi w salonach Miloo Home.

dom na swieta HOLA design.jpg
Dom na święta HOLA design  (1).jpg
dom na święta HOLA design  (9).jpg
Dom na święta HOLA design  (2).jpg

Projekt: HOLA design

Zdjęcia: Yassen Hristov

Stylizacja: Patrycja Rabińska

Podobne artykuły

Sypialnia na święta: królestwo przytulności w zimowej odsłonie
Kto powiedział, że świąteczne dekoracje muszą się ograniczyć tylko do przestrzeni wspólnych domu? Zazwyczaj dekorując dom...
czytaj więcej
Szarość i biel w krakowskim mieszkaniu
Praktyczne, piękne, spójne i wygodne – wszystkie te słowa opisują mieszkanie zaprojektowane przez reprezentującą pracownię...
czytaj więcej