Eventa - idealnie dopasowana kabina prysznicowa

Eventa - idealnie dopasowana kabina prysznicowa

Aranżując łazienkę, często stoimy przed trudnym wyborem odpowiedniej kabiny prysznicowej. Co zrobić, jeśli gotowe modele nie spełniają naszych oczekiwań, nie pasują do projektowanej łazienki? W takim przypadku warto sięgnąć po kabiny wykonane na wymiar!
3:00 min
0
0

Utrzymana w minimalistycznej stylistyce, kolekcja Eventa to seria kabin prysznicowych, drzwi wnękowych i parawanów nawannowych. Oszczędny, wygląd idący w parze z funkcjonalnością sprawia, że produkty Eventa będą idealnym dopełnieniem każdej przestrzeni łazienkowej. Kolekcja powstała przy współpracy ze znanym i cenionym projektantem Łukaszem Paszkowskim, któremu udało się połączyć wysublimowany design i względy praktyczne. W kolekcji odnajdziemy wiele produktów, pozwalających na aranżację łazienek o różnym metrażu. Mimo wielu, dostępnych produktów, urządzając naszą łazienkę, może zdarzyć się sytuacja, w której gotowy produkt nie będzie idealnie pasować do projektowanego wnętrza. Co zrobić w takim przypadku? Wybierz kabinę na wymiar!

Autor:
Redakcja
Data:
06.03.2020
LQ_NaWymiar_Eventa_skos_aranzacja (2).jpg
Konfigurator kabin pozwala na dopasowanie nowoczesnej kabiny do najbardziej wymagającej przestrzeni.

Konfigurator kabin

Decydując się na kabiny z kolekcji Eventa marki New Trendy, nie musimy iść na kompromisy. Konfigurator dostępny na stronie konfiguratorkabin.pl pozwala na zamówienie kabiny prysznicowej dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć doskonałe wzornictwo z wysoką jakością oraz produktem wykonanym na wymiar, dopasowanym do konkretnego pomieszczenia. Kreator pozwala nam na stworzenie kabin dopasowanych do najbardziej wymagających wnętrz.

Dział zamówień na wymiar

Niestandardowymi realizacjami powstającymi zarówno w oparciu o konfigurator kabin, jak i indywidualne projekty klientów zajmuje się dział zamówień na wymiar. Poza wyborem wymiarów kształtu szkła, każdy klient ma możliwość dopasowania wybarwienia oraz struktury szkła i koloru okuć (chrom, złoty połysk, złoty mat, biały mat, czarny mat). Kabiny prysznicowe wykonane na wymiar są idealnie wkomponowane w układ projektowanego wnętrza.

wanna_skos_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
scianka_boczna_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
belka_tyl_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
skos_wneka_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
krzywa_wneka_drzwi_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
slup_konstrukcyjny_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
wneka_krzywa_szkic_marker_naWymiar.JPG
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
walkin_wolnostojacy_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
parawan_wanna_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.
wneka_dopasowanie_ukos_szkic_marker_naWymiar.jpg
Przykłady konfiguracji kabin prysznicowych.

Wiele możliwości

W gamie produktów Eventa odnajdziemy kilka typów kabin. Do wyboru mamy kabiny przyścienne, prostokątne, kwadratowe oraz drzwi przeznaczone do montażu we wnękach. Uzupełnieniem kolekcji są parawany nawannowe. Kreator pozwala na dowolną modyfikację wielkości każdego produktu. Rozwiązania dostępne w obrębie kolekcji Eventa dają wiele możliwości kreacji wnętrza.

New trendy Eventa KADR.jpg
Dostępność wielu produktów w kolekcji Eventa otwiera przez nami nowe możliwości aranżacji.
New Trendy Eventa EXK-0160
Kabina prostokątna lewa, szkło przezroczyste, profile chrom, 130x90x200 cm
sprawdź
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź

Gwarancja jakości

Wszystkie kabiny Eventa, zarówno wykonane na wymiar, jak i o standardowych rozmiarach, powstają z wielką dbałością o detale. Kabiny wykonane są ze szkła o grubości 8 mm oraz pokryte specjalną powłoką ochronną Active Shield. Jest to mikrocząsteczkowa warstwa ochronna, która wypełnia nierówności na powierzchni szkła, sprawiając, że staje się ono idealnie gładkie. Dzięki powłoce Active Shield krople wody łatwiej spływają z jego powierzchni szkła, jednocześnie chroniąc je przed zabrudzeniami. Dzięki temu kabiny są łatwe do utrzymania w czystości. Kabiny Eventa mają eleganckie, chromowane detale, które podkreślają minimalistyczny styl kolekcji. Połączenie dopracowanych elementów, materiałów wysokiej jakości i precyzji wykonania sprawia, że rozwiązania z kolekcji Eventa będą ciekawym dopełnieniem aranżacji utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Eventa-cover.jpg
W nowoczesnych wnętrzach warto wybrać rozwiązania typu walk-in.
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź
New Trendy Eventa EXK-0243
Kabina prysznicowa walk-in, szkło przezroczyste, profile chrom, 160x100x200 cm
sprawdź