Prysznic w łazience - postaw na minimalizm!

Prysznic w łazience - postaw na minimalizm!

Słynne „mniej znaczy więcej” może stać się złotą zasadą podczas aranżacji naszych wnętrz, także łazienki. Decydując się na urządzanie nowoczesnych przestrzeni, warto wybrać proste formy połączone z wysokiej jakości materiałami. Podpowiadamy, jak urządzić minimalistyczną strefę prysznica.
3:00 min
0
0

Aranżując nowoczesne przestrzenie, na pierwszym miejscu stawiamy na przemyślany układ funkcjonalny, który wpływa na nasz codzienny komfort. Projektowane przestrzenie urządzamy w oszczędny sposób, wybieramy rzeczy dobrej jakości, ograniczamy ilość zbędnego wyposażenia. Staramy się stworzyć miejsce, które pozwoli nam odpocząć od codziennego zgiełku. Te same tendencje obserwujemy we współczesnych trendach aranżacji łazienek, wyborze poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz.

Autor:
Redakcja
Data:
03.02.2020
New trendy Eventa KADR.jpg
Kabina narożna w formacie 130x90 cm zapewnia komfortową przestrzeń pod prysznicem.
New Trendy Eventa EXK-0160
Kabina prostokątna lewa, szkło przezroczyste, profile chrom, 130x90x200 cm
sprawdź
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź

Komfortowe rozwiązania

Wygodna kabina prysznicowa to niezastąpione wyposażenie nowoczesnej łazienki. W parze z estetyką i eleganckim wyglądem powinna iść funkcjonalność. W najnowszej kolekcji kabin prysznicowy Eventa od New Trendy odnajdziemy propozycje, które pozwolą nam na stworzenie dowolnej strefy prysznicowej, dopasowanej do naszych potrzeb. Do wyboru mamy wiele rodzajów kabin: modele przyścienne, prostokątne, kwadratowe, kabiny typu walk-in oraz drzwi wnękowe. Dodatkowo, wszystkie produkty możemy indywidualnie dopasować do naszego wnętrza, zamawiając opcję „na wymiar”. Niczym nieograniczone możliwości sprawiają, że bez problemu wybierzemy produkt pasujący do naszego wnętrza.

new-trendy-eventa-exk-0128_072458938021.jpg
Drzwi wnękowe Eventa dostępne w wielu rozmiarach, pozwolą nam na precyzyjny wybór dopasowany do naszej łazienki.
New Trendy Eventa EXK-0137
Drzwi wnękowe prawe, 120x200 cm
sprawdź
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź
kabina prysznicowa eventa 90x90.jpg
W kolekcji Eventa odnajdziemy także produkty do małych łazienek - kwadratowe kabiny z podwójnymi, uchylnymi na zewnątrz drzwiami.
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź
New Trendy Eventa EXK-0130/EXK-0131
Kabina prysznicowa, szkło przezroczyste, profile chrom, 90x90x200 cm
sprawdź

Zwróć uwagę na detale

Kabiny Eventa stworzone we współpracy z projektantem Łukaszem Paszkowskim, zachwycają dbałością o detale. Eleganckie, chromowane wykończenie w połączeniu z czystym, hartowanym szkłem o gr. 8 mm tworzy wyjątkowy duet. Szkło we wszystkich kabinach Eventa pokryte jest powłoką Active Shield, która skutecznie chroni szkło przed zabrudzeniem. Mikrocząsteczkowa warstwa ochronna wypełnia mikroskopijne nierówności na powierzchni szkła, sprawiając, że staje się ono idealnie gładkie. Dzięki temu krople wody łatwo spływają, nie pozostawiając śladów.

Kabina walk-in

Chętnie stosowanym rozwiązaniem w nowoczesnych łazienkach są kabiny typu walk-in. Szklane tafle w połączeniu z odpływem liniowym umieszczonym w posadzce nie ingerują w projektowaną przestrzeń, stają się jej subtelnym dopełnieniem. W kolekcji Eventa odnajdziemy produkty, które pomogą nam stworzyć kabinę walk-in idealnie dopasowaną do metrażu naszej łazienki. Tak zaaranżowana przestrzeń jest praktyczna, łatwa do utrzymania w czystości.

Eventa-cover.jpg
Minimalistyczna kabina prysznicowa typu walk-in wykonana jest z bezpiecznego, hartowanego szkła o grubości 8 mm.
Eventa
Marka New Trendy
sprawdź
New Trendy Eventa EXK-0243
Kabina prysznicowa walk-in, szkło przezroczyste, profile chrom, 160x100x200 cm
sprawdź

Nowoczesne formy kabin prysznicowych dobrze prezentują się w połączeniu z wielkoformatowymi płytkami, naturalnymi materiałami. Spokojna, łagodna kolorystyka, oszczędność materiałów, przemyślana gra światła wspólnie stworzą wyjątkowe wnętrze. Projektując łazienkę, warto sięgnąć po materiały o zróżnicowanej strukturze, przestrzennych wzorach, które będą ciekawym tłem dla oryginalnej formy armatury, ceramiki i pozostałego wyposażenia. W zestawieniu z minimalistyczną formą kabiny stworzymy niepowtarzalną, funkcjonalną przestrzeń.