Suszarka PerfectCare – przekonaj się, dlaczego warto jej zaufać!

Suszarka PerfectCare – przekonaj się, dlaczego warto jej zaufać!

Mieszkanie czy dom zmienione w jedną wielką suszarnię? Kaloryfery obwieszone ubraniami, składane suszarki w każdym pomieszczeniu. Ten koszmar nigdy się nie ziści z suszarkami firmy Electrolux z linii PerfectCare. Suszarki bębnowe szwedzkiego producenta dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zadbają o nawet najdelikatniejsze tkaniny.
3:00 min
0
0

Tradycyjne wieszanie i suszenie prania jest czasochłonne. Skorzystajmy więc z wygody, którą daje profesjonalna suszarka Electrolux. Zaoszczędzimy miejsce w pokoju lub na balkonie i zyskamy czas na relaks.


Suszarki PerfectCare mają minimalistyczny design i zajmują niewiele miejsca, co ważne w nowoczesnych mieszkaniach. Nawet jeśli mamy już standardową pralkę ładowaną od przodu, można na niej ustawić suszarkę.

Autor:
Redakcja
Data:
01.04.2021
pralka-i-suszarka.jpg

Jak dbać o swoje ubrania, aby zostały z nami jak najdłużej?

Każdy ma ulubione ubrania, które oszczędza na specjalne okazje. Boimy się, że pranie i suszenie zniszczy nasz ukochany, miękki sweter z wełny. Dzięki suszarkom Electrolux nasze ubrania nigdy nie będą zdewastowane.

Z badań producentów odzieży wynika, że blisko 70 proc. ubrań wyrzucamy, ponieważ  skurczyły się lub zmechaciły podczas prania. Specjaliści z firmy Electrolux opracowali unikatowe programy, dzięki którym nawet najdelikatniejsze tkaniny po praniu i suszeniu zachowują swoje właściwości. Po prostu za każdym razem wyglądają jak nowe.

Do suszarki można włożyć wszystko – nie tylko bawełnę, ale także najdelikatniejsze ubrania, np. jedwabną koszulę.

Suszarki PerfectCare mają certyfikat Woolmark Blue. Firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy odzieży wełnianej, zatwierdziła cykl suszenia wełny dostępny w tych urządzeniach jako nadający się do suszenia odzieży wełnianej oznaczonej metką „prać ręcznie”.

Z kolei specjalnie opracowany dla suszarek bębnowych Electrolux z linii PerfectCare program CyclonCare z technologią 3DSense głęboko skanuje tkaniny, aby zapewnić równomierne efekty suszenia. Wyciągając jedwabne koszule lub puszyste swetry z bębna suszarki mamy więc pewność, że zostały one równomiernie wysuszone.

Suszarka PerfectCare – w trosce o Twoje ubrania i środowisko

Suszarka PerfectCare 800 z pompą ciepła, technologią DeliacteCare oraz systemami SmartSense, GentleCare i SensiCare jest niezastąpiona np. w trosce o czystość w sypialni.


Nowatorskie rozwiązania techniczne i zaawansowane programy profesjonalnie zadbają o naszą pościel. Programy „Pościel XL” i „Mieszane XL” pozwalają skutecznie wysuszyć dużo prania bez potrzeby włączania kilku cykli. To duża oszczędność czasu i energii.


System SmartSense wykrywa wilgotność każdej rzeczy w bębnie suszarki. Dzięki temu wszystkie ubrania zostają równomiernie wysuszone przy zachowaniu precyzyjnej ochrony przed zbyt wysoką temperaturą.


System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna suszarki do typu tkaniny, aby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań.


System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna to typu tkaniny, aby zapewnić jej optymalną pielęgnację. Pozwala to zachować najlepszą jakość ubrań.


Dzięki suszarkom z linii PerfectCare nawet po kilkudziesięciu minutach można już założyć suche ubranie. Specjalna opcja Time pozwala na indywidualne sterowanie czasem suszenia. Do dyspozycji mamy również funkcję opóźnienia rozpoczęcia programu, która zapewnia większą elastyczność w wyborze programów, umożliwiając rozpoczęcie i zakończenie suszenia o wybranej godzinie.


Duży wyświetlacz LCD i czytelne ikony wokół pokrętła sprawiają, że obsługa suszarki jest niezwykle prosta. A funkcja Connectivity umożliwia zdalne sterowanie sprzętem za pomocą smartfona bez względu na to, czy jesteśmy w domu, czy też nie. Pranie suszy się samo!