Tydzień dla domu

Tydzień dla domu

Tydzień Dla Domu to inicjatywa Polskiego Centrum Architektury Wnętrz. Architekci i projektanci stworzyli ogólnokrajowe wydarzenie z myślą o skupieniu uwagi na naszym najbliższym otoczeniu – domach i mieszkaniach, w których przecież spędzamy najwięcej czasu. Dołącz do spotkań i panelów ze specjalistami, architektami i dekoratorami wnętrz, oraz z producentami materiałów wykończeniowych. Poznaj nowości ze świata aranżacji wnętrz. Zrób coś dla domu w dniach 22-29.05.2021. Nie wiesz, jak urządzić łazienkę i chcesz wziąć udział w konsultacjach prowadzonych przez specjalistów Domni? Poniżej przedstawimy, krótką instrukcję, jak się zarejestrować i przygotować do spotkania online.
1:00 min
0
0

Tydzień dla domu - Dzień 4

Tydzien dla domu baner 1370x170 2.png

Konsultacje w dniach 22-29.05.2021

Szukasz pomysłu na łazienkę? Nie wiesz, na jaki układ funkcjonalny się zdecydować? Skorzystaj z naszej wiedzy, umów się na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami. 


Umów termin godzinę i termin konsultacji: [email protected]
Czas trwania spotkania: do 1 godziny
Cena konsultacji: bezpłatnie (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu)

W ramach bezpłatnej konsultacji online w dniach otrzymujesz:

- doradztwo projektanta
- koncepcję na Twoją łazienkę
- zestawienie przykładowych materiałów

01.png

Zapisy na konsultacje online przyjmujemy pod adresem [email protected]

W zgłoszeniu podaj datę i preferowaną godzinę. Otrzymasz od nas maila zwrotnego z potwierdzeniem dostępnego terminu oraz prośbę o dosłanie materiałów, które pozwolą nam się przygotować do spotkania.

Konsultacje w formie wideo-rozmowy odbywają się w dn. 22 -29.05 w godz. 8-17. Czas trwania naszego spotkania online wynosi około godziny. Zapisy przyjmujemy min.24 godziny przed spotkaniem, ale im wcześniej do nas napiszesz, tym większa szansa, że nikt wcześniej nie zrobił rezerwacji na ten konkretny termin.

02-min.png

Jeśli projekt będzie dotyczyć łazienki w nowym budownictwie, przygotuj rzut od dewelopera, na którym widoczne są wymiary, być może masz rzut elektryki, przyłączy hydraulicznych, instalacji grzewczej – im więcej materiałów będziemy mieć, tym lepiej.

W przypadku łazienki, którą chcesz wyremontować, zmierz dokładnie całe pomieszczenie – wymiary drzwi, okien. Przygotuj szkic z naniesionymi wymiarami, być może masz jakieś zdjęcia łazienki, którą zamierzasz remontować? Prześlij wszystko do nas, zdjęcia z pewnością pomogą w trakcie konsultacji.

03.png

Być może masz zebrane inspiracje, wiesz, co chciałbyś mieć w swojej nowej łazience, czego kategorycznie nie. Inspiracje możesz przesłać razem z rzutem, ułatwi nam to rozmowę podczas konsultacji.


Jeśli nie wiesz, w jakim stylu chciałbyś urządzić łazienkę, nic nie szkodzi! Na konsultacji zadamy pytania, które pomogą nam to sprecyzować.

04.png

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania, pomożemy opracować koncepcję Twojej wymarzonej łazienki. Przygotuj listę pytań, kwestii, które chciałbyś poruszyć – nasi konsultanci postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Po spotkaniu, w przeciągu 48h otrzymasz od nas zestawienie przykładowych materiałów, które mogą być pomocne w trakcie wybierania materiałów i konkretnego wyposażenia.

Przedstawimy także ofertę na wykonanie projektu online. Wszystkie szczegóły ew. dalszej współpracy otrzymasz od nas mailem po spotkaniu.