Oxid

Kolekcja Azario

Oxid

Szukasz zestawu do aranżacji nietuzinkowego, nowoczesnego wnętrza? W kolekcji Oxid znajdziesz płytki naśladujące powierzchnię betonu oraz modne, trójwymiarowe tłoczenia. Gama praktycznych płytek ściennych, w formacie 30x90 cm i gresów podłogowych 60x60 cm, pozwoli stworzyć piękne przestrzenie łazienek i kuchni o niepowtarzalnym charakterze.
Łazienka w betonie w aranżacji Azario Oxid
 
Azario Malaga Grey
Azario Malaga Grey
Płytka podłogowa, 60x60 cm
sprawdź
Azario Oxid Dunas Mix
Azario Oxid Dunas Mix
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź
Azario Oxid Gris Giga
Azario Oxid Gris Giga
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź
Azario Oxid Blanco
Azario Oxid Blanco
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź
płytka ścienna Azario Oxid Grafit

Modne i uniwersalne

Płytki bazowe w gamie Oxid to odcienie Bianco, Grafit oraz Gris. Rektyfikowana ceramika ma wymiar 30x90 cm i wykonana jest w technologii monoporosa, gwarantującej trwałość koloru i wzoru.

Przecierana struktura płytek nawiązuje do popularnego efektu betonu architektonicznego, który na stałe wpisał się w kanon klasycznych rozwiązań do nowoczesnych wnętrz.

Trójwymiarowe dekoracje

Oxid to również dwa warianty tłoczonych dekorów. Ciemne płytki z prążkowanym wzorem możemy wykorzystać na wiele sposobów – do pokreślenia obudowy stelaża podtynkowego, jako akcent w strefie prysznica czy do zabudowy wanny.

Wariant jasny Oxid Gris Giga to geometryczny wzór z wypukłych, abstrakcyjnych linii. Świetnie uzupełni neutralną bazę o dyskretne, ale dekoracyjne załamania światła w łazience.

ciekawe pomysły

Co na podłogę? Wybierając produkty podłogowe, zwróćmy uwagę na ich parametry techniczne. W kolekcji Oxid znajdziemy dwa rodzaje gresów: Malaga Grey i Miami Dark. To płytki w formacie 60x60 cm o połyskującej, gładkiej powierzchni. Rektyfikowany gres ma właściwości mrozoodporne, dlatego nadaje się do stosowania jako posadzka zewnętrzna. Są odporne na ścieranie potwierdzone klasami PEI3 i PEI4, dlatego na długo pozostaną trwałe i estetyczne.

Płytki podłogowe