Marka Azario

Azario Selma

Nowe propozycje dla miłośników natury i klasycznej elegancji. W kolekcji Azario Selma znajdziemy rektyfikowane płytki uniwersalne w formacie 22,5x119,5 cm. Gres oferuje nowoczesne i trwałe wykończenie powierzchni ścian i posadzek – płytki są mrozoodporne, niewrażliwe na ścieranie zgodne z klasą PEI4 oraz mają parametr antypoślizgowy R9.

Płytki uniwersalne

-10%
Azario Selma Beige

Płytka uniwersalna mat, 22,5x119,5 cm

133,00 PLN 119,70 PLN

Dostępność: 102,54 m2

-10%
Azario Selma Teka

Płytka uniwersalna mat, 22,5x119,5 cm

133,00 PLN 119,70 PLN

Dostępność: 63,21 m2

Płytka uniwersalna mat, 22,5x119,5 cm

 

Gresy drewnopodobne Azario Selma

Uniwersalne płytki drewnopodobne Azario Selma to wysokiej jakości produkty wykończeniowe do wnętrz i przestrzeni okołodomowej. Płytki o wymiarach 23×120 cm imitują deski w 2 modnych odcieniach drewna. Gres drewnopodobny możemy układać z przesunięciem jak prawdziwe deski, tworząc wrażenie naturalnej posadzki. Płytki gresowe Azario Selma są uniwersalne. Wykończą ściany i posadzki pomieszczeń oraz tarasów lub balkonów.

Zainspiruj się

Do zalet gresów Azario Selma należy ich uniwersalny charakter — podkreślą aranżacje niemal każdego pomieszczenia. Płytki są wykonane z wysoko jakościowej mieszanki kamionki szlachetnej, uzyskiwanej z naturalnych surowców, wypalanych w wysokiej temperaturze. Gres Azario Selma dobrze przewodzi ciepło i może być stosowany na ogrzewanie podłogowe elektryczne lub wodne. Dzięki temu możemy je wykorzystać w sypialni, salonie lub kuchni. 


Rysunek drewna dobrze łączy się z bielą i odcieniami szarości — to ponadczasowe zestawienia, które wyglądają korzystnie w różnych stylach aranżacyjnych.

Biel i drewno w łazience
Nieodłącznie związany ze stylem skandynawskim, duet bieli i drewna od lat chętnie gości w naszych domach. Przedstawiamy kilka...
czytaj więcej
Drewnopodobne płytki w sypialni
Kolekcje inspirowane naturalnym materiałem pozwalają na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Czy warto wykorzystać płytki podłogowe...
czytaj więcej