PRZYKRO NAM, KOLEKCJA ZOSTAŁA WYCOFANA ZE SPRZEDAŻY

Valencia

Marka Azario

Azario Valencia

Valencia to nowoczesna kolekcja płytek do wnętrz, utrzymana w ponadczasowym odcieniu bieli. Elegancka, stonowana kolorystyka w zestawieniach typu patchwork sprawdzi się w wielu nowoczesnych przestrzeniach. Uzupełnią ją modne, trójwymiarowe tłoczenia, które doskonale ożywią aranżacje łazienek i kuchni. Płytki ścienne mają format 30×60, natomiast gres podłogowy to kwadraty 60×60 cm.

Płytki ścienne

Płytka ścienna połysk, 30x60 cm

 

Płytki podłogowe

Płytka podłogowa połysk, 45x45 cm

 

Płytka podłogowa poler, 45x45 cm

 

Płytka podłogowa, 60x60 cm

 
-10%
Azario Elbrus Grey Sugar Lappato

Płytka podłogowa, 59,5x59,5 cm

143,00 PLN 128,70 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Płytki dekoracyjne

Dekor ścienny połysk, 30x60 cm

 

Dekor ścienny, 30x60 cm

 

Dekor ścienny połysk, 30x60 cm

 

Płytka ścienna dekoracyjna połysk, 30x60 cm

 

Listwy

Listwa dekoracyjna połysk, 2,3x270 cm

 

Geometryczna zabawa tłoczeniami. W gamie Valencia znajdziemy kafle ścienne w 5 wariantach: gładkie oraz z trójwymiarowymi wzorami, a także dopasowaną płytkę o cementowej powierzchni na posadzkę. Świetnie sprawdzą się w aranżacjach łazienek, salonów lub innych nowoczesnych przestrzeni.

Bogactwo struktur

Dekor ścienny połysk, 30x60 cm

 

Płytka ścienna dekoracyjna połysk, 30x60 cm

 

W kolekcji Valencia znajdziemy płytki z trójwymiarowymi wzorami. Tłoczenia naśladują małe płytki w typie subway tiles oraz delikatną, drobnoelementową mozaikę. Dzięki temu możemy stworzyć oryginalne, strukturalne kompozycje.

Bazę kolekcji stanowią płytki White Biselado oraz Quatro, czyli dwa tłoczone produkty w ponadczasowym odcieniu bieli. Dzięki płytkom w formacie 30×60 cm stworzymy uniwersalne tło dla dalszych aranżacji w różnym stylu. Do płytek łatwo dopasujemy też każdy z innych elementów dekoracyjnych z kolekcji Valencia.

Wzór na modne wnętrza

Dekor Patchwork to wyjątkowa płytka z geometrycznym wzorem w typie stylowej mozaiki. Dekor złożony z kilku drobnych, linearnych elementów możemy układać na wiele sposobów, tworząc oryginalne połączenia. Prostokątna płytka w formacie 30×60 cm będzie świetnym akcentem w monochromatycznym wnętrzu.

Dekor ścienny połysk, 30x60 cm

 
ciekawe pomysły

Płytki Valencia to nowoczesne produkty do wykończenia ścian i podłóg w pomieszczeniach. Znajdziemy tu warianty gładkie i strukturalne, które możemy zestawiać w dowolny sposób. Uniwersalny, podłużny rozmiar płytek 30 × 60 cm sprawia, że każda aranżacja będzie ponadczasowo piękna. Biel pasuje do wielu stylów aranżacyjnych. Doskonale uzupełni surową strukturę betonu lub naturalny rysunek drewna.

Jak urządzić białą łazienkę lub kuchnię?

Łazienka w jasnych kolorach
Beżowe płytki, biała łazienka, delikatne szarości to warianty, które chętnie wybieramy do naszych wnętrz. Jasne barwy optycznie...
czytaj więcej
Jakie płytki wybrać do białej kuchni?
Biała zabudowa kuchenna to częsty wybór w naszych domach. Zastosowana nawet w małym pomieszczeniu prezentuje się lekko, ponadczasowa...
czytaj więcej

Biel jest ponadczasowym odcieniem do aranżacji wnętrz łazienek i kuchni. Jasną bazę łatwo uzupełnimy o oryginalne dodatki, dzięki czemu łatwo spersonalizujemy każdą przestrzeń.