Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Aranżacja szarej łazienki z florystycznymi dodatkami

Ferro

Grupa Ferro należy do jednego z największych producentów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkty marki dostępne są w ponad 30 krajach. Wysoka jakość, innowacyjne technologie, proekologiczne rozwiązania, oryginalny design idący w parze z funkcjonalnością to główne wyróżniki producenta.

STRONA PRODUCENTA

Besterllery

Wysoka jakość

Marka stale poszerza i aktualizuje asortyment, obejmujący już kilka tysięcy unikalnych artykułów. W swoim portfolio oferuje wysokiej jakości armaturę i akcesoria: od baterii łazienkowych, kuchennych, baterii do zlewów kuchennych po aparaturę pomiarową, zawory do wody, pompy i grzejniki oraz urządzenia sterujące. Produkty Ferro to doskonały wybór zarówno do mieszkań prywatnych, instytucji publicznych jak i nieruchomości inwestycyjnych.

ZOBACZ PRODUKTY NA ARANŻACJI

Klasyczna kuchnia w ciemnych barwach
Zumba
Marka Ferro
sprawdź
Ferro Zumba BZA4B
Jednouchwytowa bateria kuchenna, czarna
sprawdź
Klasyczna kuchnia w ciemnych barwach
-25%
Ferro Zumba BZA4B

Jednouchwytowa bateria kuchenna, czarna

318,60 PLN 238,90 PLN

Dostępność: 9 szt.

Eko rozwiązania

Niezwykle dopracowane, stylowe wzornictwo baterii Ferro będzie dopełnieniem wielu aranżacji łazienek i kuchni, niezależnie od wybranego stylu. Baterie wyposażone są w wysokiej jakości komponenty, unikatowe rozwiązania pozwalające na oszczędność wody.

Rozbudowane kolekcje

W ofercie marki odnajdziemy kompleksowe rozwiązania do łazienek. Dzięki temu, poruszając się w obrębie jednej kolekcji, możemy zaaranżować spójne wnętrze. Do wyboru mamy zarówno klasyczne propozycje, jak i nowoczesną, podtynkową armaturę.

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl