Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Aranżacja łazienki z linią Hansgrohe Croma Select E

Marka Hansgrohe

Hansgrohe jest jednym z producentów w branży sanitarnej o globalnym zasięgu, produkty dostępne są w 140 krajach. Wysokiej jakości produkty, dopracowane wzornictwo, współpraca z cenionymi projektantami są cechami rozpoznawczymi marki, która od wielu lat tworzy wyjątkowe rozwiązania do kuchni i łazienki.

Strona producenta

POLECANE KOLEKCJE

Hansgrohe Logis

W kolekcji Logis odnajdziemy armaturę do łazienki i kuchni oraz akcesoria. Baterie zostały zaprojektowane w ergonomiczny sposób. Uchwyt w baterii Logis wyróżnia się delikatną, lekko zaokrągloną formą.

Zobacz kolekcję

Hansgrohe Talis E

Baterie Talis E to jednouchwytowe baterie łazienkowe. W kolekcji odnajdziemy baterie umywalkowe, pod prysznic, do wanny, czy nowoczesny zestaw podtynkowy. Dzięki kolekcji Talis E możesz stworzyć kompleksową aranżację łazienki.

Zobacz kolekcję

Hansgrohe Croma Select E

Croma Select E to kolekcja powstała z myślą o stworzeniu komfortowej strefy kąpieli. Bateria prysznicowa, słuchawki i głowice Croma Select E dostępne w różnych rozmiarach, czy zestaw prysznicowy pozwoli nam stworzyć wygodne miejsce do codziennej higieny.

Zobacz kolekcję

Baterie Hansgrohe

Produkty marki Hansgrohe wyróżniają się wysoką jakością wykonania, unikalnym wzornictwem połączonym z ekologicznymi rozwiązaniami. W ofercie producenta odnajdziemy baterie umywalkowe, zestawy prysznicowe, baterie wannowe, czy baterie kuchenne. Uzupełnieniem oferty są także akcesoria, które umożliwiają kompleksową aranżację wnętrza.

Baterie umywalkowe Hansgrohe

Baterie wannowe i prysznicowe Hansgrohe

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór produktów marki Hansgrohe. Bateria umywalkowa, bateria kuchenna, czy gotowy zestaw armatury to produkty, które wyróżnia wysoka jakość i dopracowane wzornictwo.

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl