Poręcz dla niepełnosprawnych łukowa uchylna 50 cm połysk Makoinstal Makolux

Makoinstal

Makoinstal to polski producent wyposażenia łazienek. Specjalnością marki są produkty tworzone z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych. W skład asortymentu firmy Makoinstal wchodzą poręcze, armatura sanitarna oraz szeroko rozumiane akcesoria łazienkowe. Asortyment produktów Makoinstal wyróżnia wysoka jakość wykonania, dzięki którym wyposażenie jest wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Strona producenta

Komfort i bezpieczeństwo

Marka Makoinstal dała się poznać na polskim rynku przede wszystkim za sprawą produktów łazienkowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Producent bierze pod uwagę wszelkie zapotrzebowania klientów, rezultatem czego trwałe, łatwe w czyszczeniu oraz estetyczne wyposażenie łazienki. Wśród produktów marki można znaleźć rzadko spotykane poręcze i uchwyty w czarnym kolorze, które doskonale odnajdą się również w nowoczesnych i industrialnych aranżacjach.

Poręcze dla niepełnosprawnych w czarnym kolorze

Wysoka jakość

Produkty marki Makoinstal cechuje wysoka jakość wykonania. Producent wykorzystuje podczas tworzenia wyposażenia materiały takie jak stal nierdzewna AISI 304, którą wyróżnia nie tylko wysoka wytrzymałość oraz odporność na korozję, ale również właściwości antybakteryjne, co ułatwia utrzymanie pomieszczeń w czystości i higienicznych warunkach. Wysoką jakość potwierdza fakt, że produkty Makoinstal mogą wytrzymać obciążenie nawet do 180 kg.

Bestsellery Makoinstal

Baterie do zadań specjalnych

Produkty marki Makoinstal to doskonała propozycja do wnętrz, które muszą sprostać bardzo specyficznym wymaganiom. Wyposażenie polskiego producenta doskonale sprawdzi się w łazienkach dla niepełnosprawnych i przeznaczonych do użytku publicznego. W ofercie firmy Makoinstal znajdziemy baterie z wyłącznikiem czasowym, aktywowane na fotokomórkę oraz z ułatwionym dostępem dla osób nie posiadających pełnej sprawności ruchowej. Produkty są nie tylko trwałe, estetyczne i przystępne, ale również znacząco zmniejszają użycie wody dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym.

ZOBACZ WSZYSTKIE KOLEKCJE

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl