Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Design najwyższej jakości

Zarówno umywalki, jak i meble łazienkowe Oristo wyróżnia nie tylko wysoka jakość i komfort użytkowania, ale również przywiązanie do estetyki wykonania. W ofercie marki odnajdziemy produkty, które przeciągają uwagę swoją wyjątkową formą. Kreatywna energia projektantów sprawia, że w ofercie Oristo każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od stylu wnętrza.

Strefa umywalkowa z granatowymi szafkami z kolekcji Oristo Louis

Marka Oristo

Oristo jest jednym z największych producentów mebli łazienkowych. Wysoka jakość produktów, innowacyjne rozwiązania, dopracowane wzornictwo podążające za głównymi trendami to cechy charakterystyczne marki. W ofercie Oristo odnajdziemy wiele produktów, dzięki którym stworzymy wygodną aranżację każdej łazienki.

Strona producenta

Oristo Louis

Oristo Louis to kolekcja, w skład której wchodzą eleganckie meble łazienkowe, akcesoria oraz umywalki kompozytowe. Produkty z serii Louis cechuje wyjątkowe połączenie wyrazistej formy i subtelności. Meble oraz umywalki wyróżnia łagodny, zaokrąglony kształt, któremu zarazem nie brakuje charakteru. Trzy wersje kolorystyczne oraz możliwość modyfikacji dzięki wymiennym uchwytom sprawią, że wyposażenie z tej kolekcji odnajdzie się dobrze w każdej łazience. 

Oristo Louis

Pozostałe bestsellery Oristo

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl