TRI-D

Paradyż TRI-D

Wielkoformatowe spieki kwarcowe TRI-D Paradyż to doskonała alternatywa dla kamieni. Barwione w masie płyty są wysoko odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania podobnie jak naturalny kamień. Bogata paleta kolorystyczna sprawia, że możemy je wykorzystać w aranżacjach w różnych stylach. Spieki wielkoformatowe są dostępne w dwóch formatach: 160x320 cm i 123x320 cm oraz dwóch grubościach: 12 i 20 milimetrów. Doskonale odnajdą się w pomieszczeniach takich jak kuchnia, salon czy łazienka.
Sala konferencyjna w wykończeniu spiekami wielkoformatowymi TRI-D o wyglądzie marmuru
 
Spiek wielkoformatowy TRI-D Passion White w wykończeniu salonu
 
Wykończenie strefy kuchennej spiekami Ritual Taupe marki Paradyż
 
Aranżacja dużej łazienki w beżowych spiekach wielkoformatowych TRI-D
 
Aranżacja klasycznej jadalni z marmurem nad kominkiem
 

Czym są spieki wielkoformatowe?

Spieki wielkoformatowe TRI-D to naturalne produkty ceramiczne, wykonane z mieszanki gliny, kaoliny, kwarców i skaleni. Uzyskany granulat zostaje poddany prasowaniu, zdobieniu i wypiekaniu w temperaturze 1200°C. Powstałe płyty są trwałe i wysoko odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie wyjątkowo łatwe w obróbce. Możemy je wykorzystać nie tylko jako okładziny ścian i posadzek, ale także jako blaty meblowe, okładziny meblowe i elewacyjne.

Wykończenie strefy kuchennej spiekami Ritual Taupe marki Paradyż
Detale aranżacji strefy zmywania. Blat szafki i podwieszany zlewozmywak, wykonane ze spieków Ritual Taupe marki Paradyż.

Spieki wielkoformatowe są łatwe w obróbce i odporne na działanie wody

ciekawe pomysły

Obróbka spieków wielkoformatowych przypomina obróbkę kamienia, dlatego wykonawca realizujący projekt z wykorzystaniem spieków TRI-D powinien posiadać odpowiednie doświadczenie i specjalistyczny park maszynowy do cięcia kamienia. Prawidłowa obróbka spieków pozwoli zachować właściwości materiału i zapobiegnie uszkodzeniom w trakcie realizacji.

Wielki format - więcej możliwości

Spieki wielkoformatowe TRI-D – nowości od marki Paradyż
Czy na bogatym rynku materiałów wykończeniowych możemy jeszcze spodziewać się ciekawych nowości? Jak najbardziej! Nowoczesne spieki kwarcowe marki Paradyż...
czytaj więcej

Poznaj zalety najnowszych, wielkoformatowych propozycji od marki Paradyż. Spieki wielkoformatowe TRI-D oferują nie tylko bogate wzornictwo w niedostępnych wcześniej rozmiarach, ale także trwałość i ogrom nowych zastosowań.