marki-tlo-sanplast-min.jpg

LOGO_SANPLAST_W_CMYK_1.jpg

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Wanna wolnostojąca 80x180 cm Sanplast Loft Line

Marka Sanplast

Marka w 1991 roku jako pierwsza wprowadziła na krajowy rynek kabiny prysznicowe Sanplast, wkrótce potem pojawiły się też akrylowe wanny Sanplast i systemy hydromasażu, brodziki, oraz obudowy wanien akrylowych.

Strona producenta

Komfort kąpieli

W bogatej ofercie marki Sanplast odnajdziemy wszystko, co niezbędne do aranżacji komfortowej strefy kąpielowej. W ofercie producenta odnajdziemy wiele wanien prostokątnych, dostępnych w różnych formatach – od modeli o długości 140 cm, idealnych do małych łazienek, do wygodnych wanien zaprojektowanych z myślą o przestronnych salonach kąpielowych, zapewniających komfort użytkowania

Wanna prostokątna 80x170 cm Sanplast Modesta
Wanna z kolekcji Modesta wykonana z akrylu sanitarnego. Fot. Sanplast
Modesta
Marka Sanplast
sprawdź
Sanplast Modesta 610-340-0260-01-000
Wanna prostokątna, 80x170 cm
sprawdź

Kreatywne rozwiązania do łazienki

Na szczególną uwagę zasługują wanny narożne i wanny asymetryczne, które dzięki nietypowym kształtom, zapewniają wiele miejsca na wygodną kąpiel. Do wanien narożnych z kolekcji Sanplast możemy dokupić obudowę, dzięki czemu w szybki i bezproblemowy sposób zamontujemy wannę w łazience. Ergonomiczne wyprofilowany kształt, wanna z zagłówkiem, czy wanna z siedziskiem to dodatkowe zalety wanien narożnych.

Wanny prostokątne Sanplast

Wanny narożne Sanplast

Strefa prysznica

Marka Sanplast to także nowoczesne rozwiązania pomagające zaaranżować wygodną strefę prysznica. Do wyboru mamy brodziki różniące się kształtem i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Poza najczęściej stosowanym akrylem warto przyjrzeć się brodzikom wykonanym z odlewów mineralnych. Wysokie parametry techniczne brodzików mineralnych i nowoczesne wzornictwo sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnych łazienek.

Aranżacja dużej łazienki w jasnych kolorach
Prysznic z niskim brodzikiem to estetyczny sposób na aranżację strefy prysznica w każdej łazience. Fot. Sanplast
TX
Marka Sanplast
sprawdź
Sanplast TX 600-271-0252-38-231
Kabina prysznicowa półokrągła, 80 cm
sprawdź

Rozwiązania do każdej łazienki

W portfolio marki Sanplast odnajdziemy także wiele kabin prysznicowych. Do wyboru mamy półokrągłe kabiny, które dobrze sprawdzą się przy aranżacji małej łazienki w bloku, standardowe kabiny prostokątne i kwadratowe oraz kabiny walk-in. W zależności od modelu kabiny prysznicowej, do wyboru mamy kabiny z drzwiami przesuwnymi i uchylnymi. W przypadku kabin walk-in ciekawym rozwiązaniem są kabiny z elementami ruchomymi. Warto zwrócić też uwagę na drzwi w kabinie prysznicowej. Szkło przezroczyste możemy zastąpić szkłem z ozdobnymi wzorami. Taka kabina prysznicowa z pewnością będzie wyróżniać się w naszej łazience. Wiele produktów dostępnych w ofercie marki Sanplast sprawia, że bez problemu znajdziemy pomysł na aranżację strefy prysznica.

Brodzik prostokątny Sanplast Space Mineral
Nowoczesna strefa prysznica z brodzikiem wykonanym z odlewu mineralnego. Fot. Sanplast
Space Mineral
Marka Sanplast
sprawdź
Sanplast Space Mineral 645-290-0140-01-000
Brodzik prostokątny, 70x110 cm
sprawdź

Brodziki Sanplast

Kabiny prysznicowe Sanplast

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl