Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Nowoczesne technologie

Firma Schedpol w produkcji brodzików i wanien wykorzystuje autorskie technologie Stabilsound® i Stabilsound Plus®. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom produkty cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia oraz dobre tłumienie dźwięków. Produkty, w których zastosowano te rozwiązania są ponadto łatwe w czyszczeniu, odporne na wilgoć i ciepłe w dotyku. Brodziki i wanny Schedpol z technologią Stabilsound® to gwarancja wysokiej jakości i komfortu w twojej łazience.

Obudowy i stelaże do wanien Schedpol

 • -10%
  Schedpol 1.028-led

  Nośnik stabilizujący LED do wanien, 120x70x61 cm

  552,30 PLN 497,00 PLN

  Dostępność: 6 szt.

 • -15%
  Schedpol L08

  Stelaż metalowy do wanien akrylowych

  80,00 PLN 68,00 PLN

  Dostępność: 2 szt.

 • -10%
  Schedpol Stabilsound 1029W

  Nośnik styropianowy do wanien

  552,30 PLN 497,00 PLN

  Dostępność: 2 szt.

 • -10%
  Schedpol 1.041-led

  Obudowa podpłytkowa LED, 170x90 cm (lub 180x80 cm)

  424,40 PLN 381,90 PLN

  Dostępność: 3 szt.

 • -10%
  Schedpol L06

  Stelaż metalowy do brodzików standardowych oraz wanien

  72,60 PLN 65,30 PLN

  Dostępność: 4 szt.

Brodzik Schedpol De Luxe

Marka Schedpol

Marka Schedpol oferuje wysokiej jakości produkty stworzone z myślą o aranżacji przestrzeni kąpielowej. Połączenie bogatej tradycji, wieloletniego doświadczenia oraz nowoczesnej technologii pozwala na tworzenie solidnych, bezpiecznych, zaawansowanych technologicznie produktów gwarantujących komfort użytkowania.

Strona producenta

Do każdej łazienki

Brodziki akrylowe marki Schedpol cechują zarówno wysokiej klasy parametry, jak i atrakcyjny wygląd. Różne rozmiary oraz kształty pozwolą na dopasowanie do wystroju każdej łazienki - od kompaktowych wnętrz po przestronne salony kąpielowe. Oferta produktów marki zawiera również doskonale dostosowane do kabin walk-in brodziki kompozytowe, które można wyposażyć w odpływy liniowe. Niezależnie od rozmiaru i stylu łazienki, w ofercie marki Schedpol każdy znajdzie coś dla siebie

Brodziki akrylowe i kompozytowe Schedpol

Niezawodne rozwiązania

Odpływy łazienkowe Schedpol dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiadają one także specjalne perforacje, które umożliwiają odprowadzenie wody z dużą wydajnością, co zapobiega zalaniom i zmniejsza ryzyko powstawania kałuż. Odpływy dostępne są w różnych kolorach dzięki czemu można je dopasować do wystroju łazienki. Co więcej, są one łatwe w instalacji i nie wymagają specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. 

Odpływy liniowe Schedpol

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl