Archiprzewodnik po Europie 14.01.2021

Pierwszy w 2021 roku webinar poświęcony architekturze współczesnej organizowany przez Virtus Studio - nowatorska forma rozmów architekta Roberta Koniecznego i krytyka architektury Tomasza Malkowskiego pozwoli poznać różne spojrzenia na architekturę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZAKOŃCZONE
14.01 - 14.01
ONLINE

Zapraszamy na webinar, podczas którego odbędziemy wyjątkową podróż po najciekawszych architektonicznie zakątkach Europy. Znany architekt, założyciel pracowni KWK Promes Robert Konieczny, oraz krytyk architektury i publicysta Tomasz Malkowski oprowadzą nas po najbardziej odważnych budynkach ostatnich paru dekad. „Archiprzewodnik po Europie" to pierwszy w Polsce przewodnik online, w całości poświęcony europejskiej architekturze współczesnej.

archiprzewodnik-po-europie-baner-foorni-domni.png

Każdy z obiektów będzie omawiany w żywej dyskusji autorów. Nowatorska formuła rozmowy architekta i krytyka architektury pozwoli poznać dwa, często skrajnie różne spojrzenia na współczesne budynki. W programie wirtualnego zwiedzania Konieczny i Malkowski zaplanowali takie atrakcje, jak Hala targowa a Rotterdamie, nad którą wspina się blok mieszkalny, futurystyczne, podziemne Duńskie Muzeum Morskie czy drewnianą kapliczkę w Alpach. Nie zabraknie też Polskich akcentów, takich jak uczelnia w Katowicach. Krytyk i architekt rozpoczną ciekawy dialog, który z pewnością zaciekawi uczestników wirtualnego spotkania i pozwoli im wyrobić własne zdanie na temat współczesnej architektury.

Rejestracja i udział w webinarze są bezpłatne.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Cersaie 2024
BOLONIA
23.09
Helsinki Design Week 2024
HELSINKI, FINLANDIA
06.09