BUDMA 2023

BUDMA 2023 to jedna z najważniejszych imprez branżowych. Spotykają się na niej producenci i dystrybutorzy z całego świata.

ZAKOŃCZONE
31.01 - 02.02
POZNAŃ

BUDMA jest jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich wydarzeń. Zrzeszające środowisko budowane targi odbędą się pod hasłem: ” WIEDZA, RELACJE, BIZNES ”. Akcentują one znaczenie  dzielenia się zdobytym doświadczeniem, profesjonalnych dyskusji oraz zaufania do partnerów w strefie zawodowej. Jest to ważne miejsce na mapie wydarzeń w zakresie nowych technologii i materiałów budowlanych. Na imprezie branżowej spotykają się producenci i dystrybutorzy z całego świata.

Targi Budowlanie Budma 2023
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 odbędą się w dniach 31.01 - 03.02.2023 w Poznaniu.

BUDMA to uznane miejsce do zaprezentowania nowych propozycji od dystrybutorów i producentów w branży budowlanej i architektonicznej z zakresu m.in. okien, fundamentów, bram, stropów, bram czy posadzek. Do tego można spodziewać się informacji na temat budownictwa eko i energooszczędzania, materiałów wykończeniowych, maszyn, narzędzi, sprzętu pomocniczego, a dopełnieniem będzie wystawa maszyn, narzędzi i komponentów do produkcji bram czy okien.


Targom będą towarzyszyć wydarzenia: Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future, Forum Designu i Architektury D&A, oraz strefy specjalne: Strefa Fachowca, Akademia Młodego Budowlańca, Budma Design, Arena Start-Upów, Strefa Eko-Trendy, Strefa Kobiet w Budownictwie. 

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Targi CHRiSPO 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
16.04