Domomarket – targi autorskie

Zapraszamy na targi Domomarket, na których będzie można obejrzeć i zakupić produkty z branży wnętrz, dekoracje, produkty modowe i biżuteryjne.

ZAKOŃCZONE
17.09 - 18.09
DOMOTEKA
ul. Malborska 41 Warszawa

Znakiem rozpoznawczym Domoteki są meble i artykuły wnętrz wysokiej jakości, wyróżniające się doskonałym designem. Domoteka idzie krok dalej i poszerza dostępny asortyment, tworząc targi prezentujące najlepsze autorskie marki.


Celem wydarzenia – organizowanego we współpracy z projektem Jestem Slow – jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow”, czyli świadomego, a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów. – Domoteka to miejsce inspiracji, które kreuje trendy, a także zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, jednak postanowiliśmy ją nieco poszerzyć. Mamy świadomość, jak ważne jest poszukiwanie autentyczności, unikalności oraz produktów lokalnych, które powstają zgodnie z ideą slow oraz w trosce o środowisko. Stąd pomysł na organizację Domomarket, który uzupełni naszą ofertę właśnie o takie produkty – dekoracje czy akcesoria. Zależy nam przy tym na promowaniu małych producentów oraz projektantów – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielu Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.


Targi w Domotece stanowią więc idealną okazję do kupienia unikatowych, oryginalnych produktów, zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami, przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek.

Domomarket.png

– Wybierając marki do targów Domomarket, kierowałam się wartościami, które są bliskie nam jako Grupie Slow. Wystawców obecnych na targach łączy to, że ich projekty są autorskie i oryginalne, a oferowane przez nich produkty są wytwarzane lokalnie, w Polsce, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Każda z marek ma jednak swój indywidualny, charakterystyczny styl, tak że oczekujcie ogromnej różnorodności! – zaprasza na targi Marta Głogowska, Manager Projektu w Grupie Jestem Slow.


W Domomarket wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:
● Dom (artykuły dekoracyjne, dodatki, zapachy, tekstylia)
● Moda (odzież i dodatki)
● Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)
● Vintage (artykuły dekoracyjne, odzież, rowery, plakaty, płyty winylowe)
● Kultura i rozrywka (magazyny, książki)
● Gastronomia

Wśród wystawców znajdują się takie marki, jak: Adam Bart, Afish, Bartos Cosmetics, Bear Ebike, Bionaturalis, Bracia Mydlarze, Cosmo Stones, Cophi Coffe Solutions, DQ Dominika Niewczas, Dwa Borsuki, Galeria Sztuki Rowerowej, Intensi, Joccos Design, J&P Ceramic Boat, Kaya Impress, Lazy Sundays, LunaLoop , Maiss, Malinowa Szuflada, Malkontent, Myśl od Czapy, Oczar Manufaktura, Old Sail & Old Soldier, Playwoodworks, Tacos La Fiesta, TASHKA, TAS-KU, Winyl Market, Woodness, Wydawnictwo Claroscuro oraz Vende.

Więcej informacji na temat Domomarket, a także uczestniczących w nim wystawców można znaleźć
na stronie internetowej Domoteki oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/events/210225864479026
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Zapraszamy 17 września w godz. 15-21 oraz 18 września w godz. 10-21.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA