GALA FINAŁOWA KONKURSU TUBĄDZIN DESIGN AWARDS 2020

Zapraszamy na transmisję online gali finałowej Tubądzin Design Awards 2020.

ZAKOŃCZONE
25.02 - 25.02
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI
wydarzenie online

Tegoroczna Gala finałowa Tubądzin Design Awards 2020 odbędzie się 25 lutego, o godzinie 18.00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo z gmachu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Ze względu na obostrzenia sanitarne i bezpieczeństwo uczestników, wydarzenie odbędzie się bez udziału szerokiej publiczności. Transmisja będzie dostępna w trzech wersjach językowych.

TDA2020_zaproszenie_PL.jpg

Przed galą, o godz. 17.00 odbędzie się panel dyskusyjny „Projektowanie szczęścia”. W panelu będą uczestniczyć członkowie konkursowego jury: wybitni architekci Boris Kudlička (Polska), Martin Duplantier (Francja), a także redaktor naczelna magazynu Elle Decoration Polska Małgorzata Szczepańska oraz Ewa Kryszkiewicz, psycholog biznesu, manager ds. Rozwoju i Współpracy z Architektami w Grupie Tubądzin. Uczestnicy połączą się również ze specjalnym studiem we Lwowie i architektką Oksaną Shumeldą, która również należy do składu jury konkursowego.  Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Jarosław Kuźniar.


Goście panelu będą rozmawiać o niezmiennych czynnikach, które wpływają na podejmowanie decyzji konsumenckich, bez względu na aktualną rzeczywistość. Uczestnicy poruszą także tematy osobistych wartości i potrzeb klientów oraz wielu wyzwań, które stawiają przed projektantami współczesnych wnętrz.

Prestiżowy konkurs Tubądzin Design Awards skierowany jest do architektów i projektantów i studentów. Zadanie konkursowe polegało na przesłaniu projektu w wybranej kategorii konkursowej: Young Power, Everyday Design lub Unlimited Architecture. W związku z nowymi wyzwaniami, który przyniósł 2020 rok organizatorzy zdecydowali się także stworzenie nowej kategorii konkursowej Future NOW. Prace zostały ocenione przez międzynarodowe jury.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Artshow 2024
WARSZAWA
02.03
Targi CHRiSPO 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
16.04