Green Days

Ostatnią edycję Green Days odwiedziło prawie 19 000 osób! Jedne z największych targów ogrodnictwa i architektury krajobrazu to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń, poznania najnowszych trendów i pogłębienia swojej wiedzy.

NADCHODZĄCE
17.03 - 19.03
NADARZYN
PTAK WARSAW EXPO Aleja Katowicka 62 Nadarzyn k. Warszawy

Kolejna edycja targów Green Days dedykowana jest zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które instresują się tematami związany z ogrodami i architekturą krajobrazu, nowościami w branży i najnowszymi trendami. Poza częścią wystawienniczą, organizatorzy zadbali o część merytoryczną - na uczestników wydarzenia czekają liczne warsztaty, konferencje, wykłady.


Na targrach Green Days odbędą się min. warsztaty prowadzone przez Dominika Strzelca dotyczące prycinania roślin i krzewów ozdobnych, pokazy arborystyczne, warsztaty z programem Gardenphilia DESIGNER, panel dyskusyjny "Forum Miasto z natury: akupunktura miasta".


greendays-kafelek.jpg

Hale targowe zostaną podzielone tematycznie na sekcje tematyczne: Salon Ogrodniczy, Salon Florystyczny, Salon Architektury Krajobrazu, Salon Mebli Ogrodowych, Salon BBQ oraz Salon Techniki Ogrodowej.


Równolegle do targów Green Days w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw odbędą się targi Warsaw Gift&Deco Show.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA