Konferencja GROHE X Summit 2023

Zapraszamy na wirtualną konferencję pod hasłem „Caring for Water” organizowaną przez markę GROHE.

ZAKOŃCZONE
07.03 - 09.03
WYDARZENIE ONLINE
wydarzenie online

Wirtualna konferencja stworzona z myślą o konsumentach i partnerach biznesowych jest częścią hybrydowej strategii komunikacji z klientem marki GROHE. Podczas wydarzenia eksperci będą omawiać zagadnienia związane z branżą sanitarną, przyszłością mieszkalnictwa, zrównoważonym rozwojem.

„Dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie się wzajemnie nowymi pomysłami. Tylko tak możemy znaleźć sposoby na rozwiązanie coraz bardziej palących problemów społecznych i tych związanych z ochroną środowiska naturalnego. Program GROHE X Summit ma za zadanie informować, inspirować i łączyć naszą branżę w celu promowania zmian na lepsze. To wydarzenie przenosi naszą koncepcję hybrydowej komunikacji z klientem na nowy poziom, zapewniając platformę do wspólnego stawienia czoła wyzwaniom naszych czasów i spojrzenia w przyszłość z otwartością, optymizmem oraz silnym poczuciem konieczności współpracy. Będzie to jednocześnie zapowiedź wydarzeń, które w ciągu najbliższego roku zabiorą klientów do świata naszych subbrandów." - mówi Jonas Brennwald, Leader, LIXIL EMENA.


GROHE X SUMMIT wydarzenie online .png

Interaktywna platforma GROHE X

W marcu 2021 roku uruchomiono interaktywną platformę, na której oparto hybrydową komunikację marki z klientem. Treści na stronie dostępne są w 14 językach. Dodatkowo wiosną 2022 roku w niemieckim mieście Hermer otwarto GROHE X Brand & Communication Experience Center. W nowoczesnym centrum znajduje się pięć sal ze studiami filmowymi przystosowanych do produkcji treści na stronę, specjalna przestrzeń zaprojektowana z myślą o szkoleniach, wydarzeniach hybrydowych, czy spotkań z gośćmi.


Konferencja GROHE X Summit jest dowodem na elastyczną, dostosowaną do współczesnych potrzeb komunikację z klientami i partnerami biznesowymi.


Rozpoczęcie rejestracji na wydarzenie planowane jest na styczeń 2023 r.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Targi CHRiSPO 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
16.04