Projektowanie obiektów muzealnych - webinar dla architektów

Gościem ostatniego w tym roku webinaru dla architektów, organizowanym przez Virtus Studio będzie Mirosław Nizio z Nizio Design International, który opowie o tworzeniu projektów muzealnych.

ZAKOŃCZONE
16.12 - 16.12
WEBINAR
11:00


Tematem najbliższego webinaru „„Narracja architektoniczna i ekspozycyjna. Spójność narracji w kreowaniu projektów muzealnych Nizio Design International” przybliży proces projektowania wystaw.


Gość spotkania – Mirosław Nizio jest architektem, mecenasem kultury, ekspertem z 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni publicznych. Podczas spotkania architekt, posługując się przykładami własnych realizacji, poruszy temat budowania narracji w przypadku wystaw stałych, roli kontekstu miejsca i historii, powiązaniu wystawy z bryłą obiektu.


Pracownia Nizio Design jest autorem wielu muzealnych projektów. W bogatym portfolio pracowni znajduje się między innymi wielokrotnie nagradzany projekt architektury i wystawy stałej Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, czy powstające właśnie Interaktywne Centrum Bajki i Animacji przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji.

webinar dla architektów.png

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA