Salone del Mobile 2021

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Czym zaskoczą nas tegoroczni wystawcy na targach Supersalone?

ZAKOŃCZONE
05.09 - 10.09
MEDIOLAN
Fiera Milano Rho

Salone del Mobile jest wyjątkowym wydarzeniem, które każdego roku przyciąga miłośników dobrego designu z całego świata. Światowej sławy projektanci, rzemieślnicy, architekci, wystawcy wiodących marek przybywają do Mediolanu, żeby zapoznać się z innowacyjnymi produktami, nowymi materiałami, rozwiązaniami. Spacerując po misternie przygotowanych stoiskach, możemy zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi trendami, poznać premierowe produkty i prognozy najnowszych trendów, które będą się kształtować w najbliższym czasie.

targi mediolan 2019.jpg
Fot. Saverio Lombardi Vallauri / Salone del Mobile

Święto designu

Salone del Mobile to także liczne wydarzenia towarzyszące. Wiele wykładów, inspirujących spotkań, paneli dyskusyjnych sprawia, że każdy odwiedzający może pogłębić swoją wiedzę, wziąć udział w warsztatach, konferencjach. Warto pamiętać, że wiele inspirujących wydarzeń odbywa się poza terenem targów, w których udział warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem.

targi mediolan.jpg
Fot. Saverio Lombardi Vallauri / Salone del Mobile

Ponad 2400 wystawców

Ostatnia edycja targów iSaloni zgromadziła ponad 2400 wystawców, którzy stworzyli blisko 200m2 powierzchni wystawienniczej. Całe targi są podzielone w czytelny sposób na poszczególne, tematycznie podzielone hale ekspozycyjne. Na szczególną uwagę zasługuje strefa „Salone Satellite” stworzona z myślą o młodych projektantach.

salone del mobile.jpg
Salone Satellite - przestrzeń dedykowana młodym twórcom. Fot. Ludovica Mangini / Salone del Mobile
targi w mediolanie.jpg
Fot. Andrea Mariani / Salone del Mobile

W związku z epidemią koronowirusa organizatorzy zdecydowali się na przeniesie wydarzenia z wiosennego, na jesienny termin.

Wrześniowa edycja - Supersalone przygotowane przez Salone del Mobile zapowiada się znaczniej skromniej, niż poprzednie edycje.


AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA