Sypialnia zaprojektowana w zgodzie z neuroarchitekturą - bezpłatny webinar

W najbliższy czwartek 4 lipca o 20:00 zapraszamy na bezpłatny webinar "3 Sekrety Sypialni". Podczas spotkania dowiesz się, jak zaprojektować sypialnię w zgodzie z neuroarchitekturą. Trwa rejestracja na wydarzenie.

ZAKOŃCZONE
04.07 - 04.07
WEBINAR

Aranżacja sypialni ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie przez cały dzień. Skoro sen jest, obok sportu i diety, jednym z 3 filarów naszego zdrowia, to sypialnia jest jego cokołem. To, w jaki sposób urządzisz swoją sypialnię jest bezpośrednio powiązane z tym czy łatwo zasypiasz oraz czy budzisz się w pełni energii do rozpoczęcia dnia.


Z takiego założenia wychodzi Sylwia Szcześniak - współwłaścicielka wschodzącej platformy konsultacji wnętrz online oraz wiedzy z zakresu Neuroarchitektury Wnętrze To Sztuka (https://wnetrzetosztuka.pl), projektant wnętrz doceniona wieloma na przestrzeni ostatnich lat publikacjami.


Bezpłatny Webinar Jak urządzić sypialnię.png

W najbliższy czwartek (04.07.2024) o 20:00 Sylwia poprowadzi bezpłatny webinar, na którym opowie właśnie o tym, w jaki sposób urządzić sypialnię z neuroarchitektonicznego punktu widzenia, tak aby wspierała Cię na każdym kroku. Na webinarze usłysz o 3 sekretach zdrowej” sypialni. Jednym z nich jest odpowiednie oświetlenie.


Czy wiesz, że badanie przeprowadzone w 2009 roku na wydziale psychiatrii Harvard Medical School wykazało, że ekspozycja na czerwone światło działa antydepresyjnie i pomaga w pokonaniu stanów lękowych? Czerwone światło nie zakłóca produkcji melatoniny, a wręcz wspiera jej naturalne wydzielanie, co sprzyja lepszemu zasypianiu i głębszemu snu. 


Jeśli interesuje Cię taka wiedza, zarejestruj się na bezpłatny webinar. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem warto zapisać się już teraz!


AGENDA SPOTKANIA:

20.00 - powitanie widzów

20.05 - omówienie tematu webinaru 3 Sekrety Sypialni Marzeń: Jak ją urządzić?


  • Jak zaaranżować światło? 
  • Jak wygłuszyć pomieszczenie?
  • Tajemnica realizacji marzeń


20.10 - rozpoczęcie głównej części webinaru

21.00 - pytania od uczestników

21.30 - koniec webinaru

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Cersaie 2024
BOLONIA
23.09
London Design Festival 2024
LONDYN, ANGLIA
14.09