Targi Dobry Design Wrocławska Jesień

Coroczna, jesienna odsłona Targów Dobry Design we Wrocławiu. Jak co roku również tym razem możemy spodziewać się zastrzyku najnowszych trendów i inspiracji.

ZAKOŃCZONE
18.11 - 19.11
WROCŁAW
Wyspa Słodowa 7, Concordia Design, Wrocław

W otoczeniu świątecznej atmosfery odbędzie się kolejna edycja wrocławskich Targów. Jak udało się zaobserwować w ubiegłych edycjach mamy prawo oczekiwać wydarzenia ze szczegółami dopracowanymi na ostatni guzik, wypełnionego pozytywną energią.  Formuła targów została skonstruowana w taki sposób, aby poznać twórców i ich dzieła. Warto wspomnieć o tym, iż tworzone są w limitowanych seriach, co podkreśla ich unikalność. 

dobry_design_2024_baner-min.PNG
Fot. Materiały prasowe Targi Dobry Design

Na przestrzeni lat nasi wystawcy niejednokrotnie udowodnili, że w temacie upominków nie ma dla nich ograniczeń, zaskakują kolorystyką, odważnie sięgają po nowe formy i materiały, uciekają przez nudą, a jednocześnie oddają ukłon tradycji, która jest źródłem cudownych wspomnień i ciepłych uczuć. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Będzie jak zawsze miło, desing’ersko i inspirująco – to mogę obiecać” – mówi Magdalena Grobelna, organizatorka Targów DOBRY DESIGN. 


Wydarzenie jest również świetną opcją dla tych, którzy lubią przygotować się do świąt wcześniej. Bowiem podczas targów nie zabraknie przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako prezent, takich jak ceramika, świece zapachowe, plakaty kartki okolicznościowe czy kosmetyki naturalne. Nie zabraknie również nietuzinkowej biżuterii i zrównoważonej mody zarówno znanych, jak i debiutanckich marek. Ponadto, wśród niemal 80 wystawców znajdą się również polskie marki i wydawnictwa książkowe. 

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Helsinki Design Week 2024
HELSINKI, FINLANDIA
06.09