Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

W dniach 8-10 października 2021 roku w Targach Kielce odbędzie się jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz. Szeroki zakres branżowy targów obejmuje m innymi budownictwo i architekturę, wykończenie i wyposażenie wnętrz oraz ekologiczne produkty i kosmetyki naturalne.

ZAKOŃCZONE
08.10 - 10.10
UL. ZAKŁADOWA 1, 25-672 KIELCE

Najbliższy październikowy weekend w Targach Kielce odbędą się targi  DOM i Ty, skierowane do osób zainteresowanych budownictwem i remontami, poszukujących materiałów, rozwiązań i produktów wyposażenia wnętrz. Wśród wystawców znajdują się producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, pokryć dachowych, prefabrykatów i dystrybutorów. Uczestnicy będą mogli poznać najnowsze oferty, otrzymać fachowe porady dotyczące doboru indywidualnych rozwiązań oraz nawiązać współprace biznesowe.

dom-2019-galeria-31.jpg
Fot. Materiały Targi Kielce

To nie wszystkie atrakcje - na targach DOM I TY zaprezentują się również producenci i dystrybutorzy ekologicznych kosmetyków, regionalnych potraw oraz zdrowych produktów. Na fanów rękodzieła będzie czekać strefa handmade, z unikalnymi, ręcznie wykonywanymi dodatkami i dekoracjami. Równolegle do targów DOM i TY odbywać się będzie jesienna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA