V Targi Warsaw Home & Contract i targi Warsaw Build

V edycja Warsaw Home & Contract i Warsaw Build to najważniejsze wydarzenia wnętrzarskie i budowlane w tej części Europy, które z każdą kolejną edycją umacniają swoją pozycję.

ZAKOŃCZONE
27.10 - 30.10
NADARZYN
PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn k. Warszawy
Warsaw Home and Contract 2021.jpg

Targi Warsaw Home & Contract skierowane są polskich i zagranicznych producentów, architektów, projektantów wnętrz, właścicieli sklepów i klientów indywidualnych. Jest to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijające się wydarzenie, które dla wszystkich uczestników stanowi platformę biznesową.Do dnia dzisiejszego udział w targach potwierdziło około 30 tysięcy odwiedzających i blisko 500 wystawców.

nieznane.png

Rekordowa powierzchnia wystawiennicza

Obecny plan zakłada organizację targów w sześciu halach Ptak Warsaw Expo, na rekordowej rekordowej powierzchni wystawienniczej sięgającej blisko 145 tys. mkw.. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture (Selected Furniture i Selected Design), Warsaw Home Textile, Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen oraz Warsaw Home Build dla wystawców z branży budowlanej, wykończeniowej, a także instalacyjnej i łazienkowej. 

Warsaw Home fot. Robert Wilczyński_1.jpg
Fot. Robert Wilczyński / materiały prasowe

Organizatozry Warsaw Home & Contract bardzo poważnie podchodzą do zapewnienia jak największego bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom targów. Duża powierzchnia wystawiennicza umożliwia przygotowanie odpowiedniej infrastruktury z zachowaniem wszystkich obowiązujących procedur sanitarnych. Zostaną uruchomione dodatkowe wejścia i wyjścia, parking będzie powiększony, trwają też prace nad specjalnymi bramkami.

Warsaw Home fot. Robert Wilczyński_5.jpg
Fot. Robert Wilczyński / materiały prasowe

Prelekcje, warsztaty, wystawy

W wydarzenie tradycyjnie zostanie wzbogacone o aspekt merytoryczny – spotkania, rozmowy, prelekcje, prezentacje i warsztaty z udziałem specjalistów. 


Warsaw Home & Contract 2021 to również powrót wystawy IDEAS, która zadebiutowała podczas ostatniej edycji w 2019 roku. Odbywająca się pod patronatem Kasi Ptak, ponownie zaprezentuje koncepty obiecujących architektów i projektantów, którzy zyskają szansę na nawiązanie relacji biznesowych oraz rozwój kariery.


Ostatnim wydarzeniem towarzyszącym będzie Poland Design Festival, którego nadrzędnym celem jest promocja polskiego designu – innowacyjnych marek mniej i bardziej znanych projektantów, a także manufaktur.

Warsaw Home fot. Robert Wilczyński_4.jpg
Fot. Robert Wilczyński / materiały prasowe

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA