Warsaw Home

W dniach 3-6.10.2019 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie, już po raz czwarty, odbędą się największe targi wyposażenia i aranżacji wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Home.

ZAKOŃCZONE
03.10 - 06.10
NADARZYN
PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn k. Warszawy

III edycja wydarzenia zgromadziła 623 wystawców z kraju i zagranicy. 120 tysięcy m2 powierzchni wystawowej odwiedziło aż 67 325 osób! Wśród nich prawie 22 300 to profesjonaliści branży wnętrzarskiej, architekci, producenci i dystrybutorzy. Organizatorzy zapowiadają, że IV edycja będzie obfitować w jeszcze więcej atrakcji. Prognozowana powierzchnia wystawowa, jaką będą mogli wypełnić wystawcy w 2019 roku to aż 150 000m2.

Warsaw HOME pressb.jpg
Fot. Warsaw Home

Targi Warsaw Home Expo to nie tylko możliwość poznania najnowszych propozycji produktów wyposażenia i aranżacji wnętrz, ale również wartościowe spotkania z najlepszymi profesjonalistami w swoich branżach, wykłady, debaty i panele dyskusyjne. Lista wydarzeń towarzyszących IV edycji targów jeszcze nie jet znana, jednak organizatorzy przyzwyczaili nas do wysokiego poziomu merytorycznego wydarzeń, światowej sławy gości i prelegentów, dlatego z niecierpliwością oczekujemy na oficjalne informacje.

Warsaw home press 01a.jpg
Fot. Warsaw Home

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA