Warsaw Home 2020

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na nową datę najważniejszego wydarzenia branży wnętrzarskiej w tej części Europy. Z każdym rokiem wydarzenie nabiera rozmachu i umacnia swoją pozycję. W tym roku, w związku z panującą pandemią, podjęto decyzję o przesunięciu targów. Wielkie wnętrzarskie święto - Targi Warsaw Home odbędą się w niezmienionej formule wspólnie z Warsaw Build w dniach od 26 do 29 listopada 2020 roku.

NADCHODZĄCE
26.11 - 29.11
NADARZYN
PTAK WARSAW EXPO Nadarzyn k. Warszawy

Nowa data – nowe możliwości

Organizatorzy Targów Warsaw Home & Contract zdecydowali się na przełożenie wydarzenia w trosce o zdrowie uczestników. Nowa data ma pozwolić lepiej przygotować się do organizacji wydarzenia o tak znaczącej skali. Specyficzne warunki wymagają zachowania standardów najwyższego bezpieczeństwa. To również czas dla polskich i zagranicznych wystawców, którzy zostali postawieni w trudnej sytuacji. Mogą lepiej zaplanować swoje działania, przygotować stoiska i wdrożyć nowe produkty na czas. Nowy termin to również większe prawdopodobieństwo, że targi odwiedzą liczni goście biznesowi z kraju i innych części Europy reszty świata, m innymi Stanów Zjednoczonych — najważniejszych rynków eksportowych i importowych polskiej branży wnętrzarskiej. Warsaw Home & Contract chce położyć jeszcze większy niż w ubiegłych latach nacisk na budowanie wysokojakościowego profilu gości targów: przedstawicieli zagranicznych sieci handlowych, dystrybutorów, architektów i projektantów wnętrz.

Warsaw Home and Contract 2020 (5).png

Podobnie jak w poprzedniej edycji, targi Warsaw Home & Contract odbywa się równolegle z Warsaw Build. Pierwotnie planowano rozdzielenie w czasie obu wydarzeń, jednak częściowo ze względu na sytuację, a po części z powodu inicjatywy wystawców z sektora łazienkowego, wykończeniowego i instalacyjnego. Zaproponowali organizatorom połączenie imprez, aby przybyli na targi wystawcy mogli zaprezentować swoje produkty i usługi w kontekście wnętrzarskim. To bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ sektor wykończenia i wyposażenia wnętrz nierozerwalnie łączą się z trendami aranżacyjnymi. 

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

DOM, OGRÓD I TY 2020
KIELCE, UL. ZAKŁADOWA 1
21.08
Gdynia Design Days 2020
WYDARZENIE ONLINE
04.07