Warsaw Home Autumn Edition 2022

To już VI edycja targów wnętrzarskich Warsaw Home & Contract, najważniejszego wydarzenia w branży wyposażenia wnętrz i designu. Tegoroczna edycja obejmie 4 główne strefy: Light, Textile, Kitchen i Furniture.

ZAKOŃCZONE
19.10 - 22.10
NADARZYN
Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Polska

Warsaw Home to najważniejsza impreza branż projektowych i wyposażenia wnętrz. Wydarzenia targowe od lat gromadzą najlepszych projektantów wnętrz, architektów, designerów, deweloperów, właścicieli restauracji i hoteli, a także innych przestrzeni publicznych.


Targi obejmują 4 główne strefy: Light, Textile, Kitchen i Furniture.  


Warsaw Home Furniture — międzynarodowa impreza skierowana do producentów mebli do wnętrz prywatnych, biurowych oraz branż HoReCa. W ramach wydarzenia zaprezentują swoje oferty goście z kraju i zagranicy. Z pewnością spotkamy tu przedstawicieli wielu znanych i rozpoznawalnych na całym świecie marek, oferujących najwyższej jakości meble i akcesoria do wnętrz.Warsaw Home Kitchen – wszystko o i do kuchni — targi wyposażenia kuchni zrzeszają największych producentów mebli, zabudów oraz akcesoriów i kuchennego wyposażenia. Na międzynarodowym evencie można będzie zapoznać się z innowacjami branży kuchennej.Warsaw Home Textile – najlepsze targi tkanin i wzornictwa, skierowane do architektów wnętrz, producentów i dystrybutorów z branż meblarskiej i tekstyliów. Wydarzenie będzie obfitowało w wystawców z ofertami dzianin, tkanin i najwyższej jakości skór różnego rodzaju oraz liczne imprezy towarzyszące. Można tu będzie zaczerpnąć inspiracji, poznać trendy i rozwinąć współprace biznesowe.


Warsaw Home Light - targi oświetlenia do wnętrz prywatnych oraz hoteli, biur, innych przestrzeni publicznych i oświetlenia zewnętrznego. Wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania i produkty. Targom będą też towarzyszyły liczne imprezy panelowe i prezentacje.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA