Warsaw Home Spring Edition 2022

Wiosenna edycja Warsaw Home odbędzie się w dniach 17-19 marca 2022. Wydarzenie zgromadzi aż 4 eventy targowe z branż architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji i wystroju wnętrz, oraz nowoczesnych rozwiązań elektronicznych do domów i mieszkań.

ZAKOŃCZONE
17.03 - 19.03
NADARZYN
Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Polska
WH Spring Baner.png

Warsaw Home Spring Edition - Edycja wiosenna 17-19 marca 2022

Tegoroczna edycja największych targów wnętrzarskich Warsaw Home & Contract odbędzie się w dwóch odsłonach, wiosennej i jesiennej. Warsaw Home Spring Edition to aż 3 dni wydarzeń targowych, skupionych na 4 nowych branżach: Home Build, Electronics, Gift&Deco, oraz Green Days.To doskonała okazja spotkań z najlepszymi producentami i dostawcami z kraju i świata, dzielenia się wiedzą oraz zawiązywania owocnych kontaktów biznesowych.


Warsaw Home Spring Edition będzie podzielone na 4 segmenty:


Warsaw Home Build - to już II edycja targów sektora architektury, materiałów budowlanych i wykończeniowych. Impreza jest skierowana do architektów wnętrz, inwestorów, deweloperów i designerów oraz firm oferujących usługi i produkty wykończeniowe. Na miejscu odbędą się liczne spotkania, kongresy i prelekcje prowadzone przez znamienitych gości.


Warsaw Home Gift&Deco -międzynarodowe tagi dekoracji i upominków, skierowane do branży wnętrzarskiej. Dostawcy zaprezentują nowości i najciekawsze produkty w swoich ofertach, a wydarzeniu będą towarzyszyć liczne panele, kongresy i konferencje z udziałem gości.


Warsaw Home Green Days - segment skierowany do sektora architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Formuła wydarzenia pozwoli gościom brać aktywny udział w wielu wydarzeniach towarzyszących, do których należy m innymi: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark.


Warsaw Home Electronics - szeroko pojęte targi elektroniki dla nowoczesnych domów. Na wydarzeniu zostanie zaprezentowanych wiele nowości oraz najlepszych rozwiązań elektronicznych do wnętrz i przestrzeni przydomowych. Warsztaty, spotkania i prezentacje to doskonałe źródło wiedzy o ciągle rozwijającej się branży elektroniki domowej oraz wymiany doświadczeń.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Budma 2024
POZNAŃ
30.01
4 Design Days 2024
KATOWICE
25.01