Webinar Virtus Studio - osiedle Riverview w Gdańsku

Zapraszamy na kolejne spotkanie „Architektura” organizowane przez Virtus Studio. Tematem spotkania będzie osiedle Riverview w Gdańsku o którym opowie p. Klara Janicka z pracowni APA Wojciechowscy.

ZAKOŃCZONE
11.03 - 11.03
WEBINAR
11:00

Inwestycja Riveriew składa się z siedmiu, tworzących zwarty kwartał zabudowy obiektów o zróżnicowanej wysokości. Spadziste dachy i ceglana elewacja nawiązuje do historycznej zabudowy miasta. W Riverview mieszczą się 22 lokale usługowe,29 biur oraz ponad 230 mieszkań. Elewacje od strony portowej nawiązują do surowego manieryzmu flamandzkiego, po drugiej stronie znajdują się kamice, które pozostają w dialogu z architekturą mieszczańską. Wyjątkowa lokalizacja tuż obok najcenniejszych zabytków, Wyspy Spichrzów i Motławy sprawia, że jest to bez wątpienia jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Gdańska.

webinar-apa-osiedle-riverview-domni.png

Na najbliższym webinarze p. Klara Janicka z pracowni APA Wojciechowscy opowie o koncepcji i etapach powstawania tej niezwykłej inwestycji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA