Webinar Virtus Studio: projektowanie hoteli

W imieniu Virtus Studio pragniemy zaprosić Państwa na webinar z cyklu "Projektowanie hoteli", na którym gościem specjalnym będzie Józef Białasik z pracowni B2 Studio w Krakowie.

ZAKOŃCZONE
02.12 - 02.12
WEBINAR
11:00

Webinar będzie miał miejsce 2 grudnia o 11:00. Kolejne spotkanie z cyklu Projektowanie hoteli będzie poświęcone realizacji zespołu hotelowo - usługowego w Krakowie.


Gość specjalny, Józef Białasik opowie min. o realizacji 5-gwiazdkowego hotelu Unicus Palace przy ul. Floriańskiej w Krakowie. Hotel wyróżnia się na mapie Krakowa, poza komfortowymi noclegami oferuje zespół saun i basenów. Podczas prezentacji architekt opowie o trudnościach związanych z budową w ścisłym centrum starego miasta, współpracą z konserwatorem zabytków.


Webinar projektowanie hoteli.jpg

Józef Białasik jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i współwłaścicielem biura B2 Studio założonego w 1995. Na przestrzeni lat zdobywał doświadczenie przy wielu projektach. Do najważniejszych należą: „Osiedle Europejskie” w Krakowie, Aparthotel w Jastarni oraz AC Hotel by Marriott w Krakowie przy ul. 3 maja.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz na stronie organizatora.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Imm Cologne 2024
KOLONIA, NIEMCY
14.01