Wizje Natury 2022 - XVIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej

Przed nami kolejna edycja międzynarodowym festiwalu fotografii przyrodniczej, organizowanego przez Związek Polskich Fotografów Przyrody.

ZAKOŃCZONE
19.11 - 20.11
CENTRUM KULTURY IZABELIN
ul. Jana Matejki 21 Izabelin C

Od osiemnastu lat Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej zrzesza miłośników przyrody i fotografii. W tym roku podobni,  jak w poprzednim festiwal będzie miał formę hybrydydową – wydarzenia stacjonarne będą przeplatać się z bogatym programem wydarzeń dostępnych online.


Podczas dwóch dni festiwalu uczestnicy podzielą się swoim doświadczeniem, opowieściami, fotografowie zdradza tajniki warsztatu. W specjalnie przygotowanych strefach wystawców i organizacji pozarządowych będzie można zapoznać się z oferta firm produkujących sprzęt i akcesoria przeznaczone do profesjonalnej fotografii, ubrania maskujące, książki o tematyce przyrodniczej. Będzie można skorzystać z rad licznych konsultantów.


Podczas festiwalu będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach. W gronie prelegentów znaleźli się między innymi Tomasz Wilk, Małgorzata Książkiewicz, Krzysztof Wojciechowski, Grzegorz Bobrowicz, Artur Stankiewicz, Andrzej Waszczuk.

Wizje Natury 2022 .jpg

W trakcie festiwalu zostaną rozstrzygnięte trzy konkursy: Konkurs Pokazów Multimedialnych „Wizje Natury 2022”, konkurs Fotograf Roku 2022 ZPFP oraz otwarty konkurs fotograficzny pt. „Dzikie, piękne, polskie” edycja 2022.


Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na rzecz Stowarzyszenia Wolontariuszy Kundellos, które zajmuje się pomocą bezdomnym zwierzętom.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Organizatorami Festiwalu są: Związek Polskich Fotografów Przyrody, Kampinoski Park Narodowy oraz Gmina Izabelin.


Portal Domni.pl jest jednym z głównych sponsorów wydarzenia.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Targi CHRiSPO 2024
OŻARÓW MAZOWIECKI
16.04
Spoga+gafa 2024
COLOGNE
16.06