XXVIII Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2022

Największa impreza Targowa na Ziemi Lubuskiej - XXVIII edycja Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędzie się w dniach 5-6.03.2022 r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.

ZAKOŃCZONE
05.03 - 06.03
ZIELONA GÓRA
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, 66-004 Zielona Góra, ul. Drzonków-Olimpijska 20
Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów 2022

To już kolejna edycja Targów Budownictwa, największej imprezy targowej na Ziemi Lubuskiej. Rokrocznie przyciąga wielu lokalnych i krajowych wystawców, których stoiska odwiedzają tysiące gości.


Na powierzchni wystawowej 2100 m2 zaprezentują się producenci i firmy usługowe z branży budowlanej, deweloperzy, pracownie architektoniczne, projektanci wnętrz i deisgnerzy, doradcy finansowi oraz instytucje wspierające rozwój budownictwa. Eksperci, projektanci i doradcy przestawią gościom nowinki, trendy i najciekawsze rozwiązania technologiczne w swoich dziedzinach.

Wystawcy i odwiedzający segment ogrodów będą mieli do dyspozycji drugą halę targową o powierzchni 800 m2 i aż 300 m2 powierzchni na zewnątrz. W części poświęconej ogrodom wystawcy zostali podzieleni na kilka stref:


MATERIAŁ ROŚLINNY: czyli segment poświęcony szeroko pojętym roślinom ogrodowym i doniczkowym, warzywom i drzewkom owocowym i różnego rodzaju roślinom dekoracyjnym.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU i MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA: dekoracje ogrodowe oraz niewielkie ogrodowe budynki rekreacyjne i gospodarcze, elewacje i ogrodzenia.

KAMIENIE OGRODOWE i OŚWIETLENIE: podsypki i różnego rodzaju kamienie dekoracyjne, lampki ogrodowe

OCZKA WODNE: materiały, wyposażenie, produkty do pielęgnacji i dekoracji małych, przydomowych zbiorników wodnych

PLACE ZABAW: sprzęty rekreacyjne i sportowe dla dzieci i dorosłych, nawierzchnie

CHEMIA OGRODOWA: środki ochrony i pielęgnacji roślin, nawozy

TECHNIKA OGRODNICZA, MASZYNY I NARZĘDZIA OGRODNICZE: urządzenia elektryczne, spalinowe i ręczne do pielęgnacji, cięcia i sprzątania ogrodu

SZKLARNIE: konstrukcje, systemy cieplne i nawadniające

W trakcie trwania targów odbędzie się też szereg imprez towarzyszących takich jak prezentacje, pokazy oraz liczne konkursy dla Wystawców.

AKTUALNE I NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Helsinki Design Week 2024
HELSINKI, FINLANDIA
06.09
Cersaie 2024
BOLONIA
23.09