Wielkoformatowe gresy Harmonic w łazience

Kraina łagodności kolekcji Harmonic

Nowa kolekcja Ceramiki Tubądzin to kwintesencja zalet wielkiego formatu.

12 lut 2021

Nowa kolekcja Ceramiki Tubądzin to kwintesencja zalet wielkiego formatu: jednorodna, naturalna powierzchnia, dająca wrażenie nieskończoności. Subtelny wzór kamienia w połączeniu z delikatną kolorystyką i połyskiem tworzą elegancki, ponadczasowy zestaw.


Kolekcja  Harmonic należy do grona propozycji gresów wielkoformatowych, inspirowanych wyglądem i szlachetnością kamienia. Użylenie eksponowane jest w sposób delikatny i niemal organiczny. Inspiracją do stworzenia kolekcji Harmonic został hiszpański pulpis. Szlachetny materiał skalny, wydobywany w okolicy Santa Magdalena de Pulpis w prowincji Castellón. Kamień stanowi ciekawy kontrast do kojarzonych Półwyspem Iberyjskim płytek ceramicznych azulejos. Jego łagodne odcienie stanowią podstawę kolekcji Harmonic. Gresy, pomimo rozmiaru sprawiają wrażenie lekkich, niemal eterycznych powierzchni. Charakterystyczne wybarwienie i delikatny rysunek żyłek przypomina taflę wody, w której odbija się blask jasnego księżyca.

Zaletą kolekcji Harmonic jest niewątpliwie uniwersalny design. Daje swobodę aranżacyjną i ogromne możliwości interpretacji we wnętrzach. Gresy mogą stać się bazą do stworzenia różnych kompozycji przestrzennych. Pomimo stonowanej powierzchni i łagodnej kolorystyki, efekt z pewnością będzie elegancki i pełen wyrazu. 


W kolekcji dostępne są płytki w 2 rozmiarach, które możemy komponować i łączyć ze sobą. Harmonic White w odcieniu szlachetnej bieli i niemal perłowym połysku doda przestrzeniom ponadczasowego stylu i klasy. Harmonic Grey to dostojna, odprężająca szarość. Świetliste żyłki pulpisu to pomysł na wyrafinowane aranżacje.


Płytki gresowe z oferty Ceramiki Tubądzin mają grubość 6mm. Obecnie dostępne są dwa formaty: 119.8 x 119.8 cm, 119.8 x 239.8 cm. W nadchodzących miesiącach do kolekcji dołączą również formaty mniejsze: 59.8 x 59.8 cm, 79.8 x 79.8 cm oraz 59.8 x 119.8 cm. Seria ma wykończenie polerowane i nadaje się do aranżacji przestrzeni wnętrz. Idealnie sprawdzi się w łazienkach i salonach, tworząc przestrzenie pełne elegancji i klasy. Lustrzana powierzchnia gresów Harmonic pięknie odbija światło, tworząc efekt lustra. Optycznie powiększa przestrzeń i dodaje jej wrażenia przestronności.

Kolekcja Harmonic w zestawieniu z płytkami Abisso Bar White w kształcie cegiełek
Kolekcja Harmonic w zestawieniu w płytkami Abisso Bar White w kształcie cegiełek. Fot. Tubądzin
Harmonic
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Harmonic Grey POL
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź
Tubądzin Abisso bar white
Płytka ścienna, 7,8x23,7 cm
sprawdź
Abisso
Marka Tubądzin
sprawdź
Tubądzin Harmonic White POL
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź
Tubądzin Harmonic Grey POL
Płytka ścienno-podłogowa, 119,8x239,8 cm
sprawdź

Wielkoformatowe gresy z kolekcji Harmonic są piękne w swojej prostocie i nie potrzebują wielu dodatków, aby tworzyć zachwycające powierzchnie. Najlepiej wyglądają zestawione z meblami i dekoracjami o prostych, minimalistycznych formach. Możemy wprowadzić do nich srebrne lub złote akcesoria, które podkreślą luksusowy charakter aranżacji. Gresy z kolekcji Harmonic warto zestawić również z bielą, lub ciepłymi elementami brązu oraz drewna. Seria z pewnością spodoba się miłośnikom wnętrz stylowych, naturalnych kontrastów i klasyki w nowym wydaniu.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI