I miejsce Iryna Pivniuk.jpg

Pierwsi laureaci konkursu Tubądzin Design Awards

Znamy pierwszych laureatów konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Everyday Design.

07 kwi 2020

Wszystkie 3 miejsca na podium za styczeń i luty przypadły Irynie Pivniuk z Ukrainy.  Oprócz wyłonienia zwycięzców konkursu, organizatorzy postanawiają zmienić formułę wydarzeń towarzyszących  Tubądzin Design Days.

I miejsce Iryna Pivniuk.jpg
I miejsce - projekt Iryna Pivniuk

10 stycznia bieżącego roku ruszyła już III edycja konkursu projektowego, w którym biorą udział architekci i kreatorzy z Polski i zagranicy. Chociaż nie mogliśmy spodziewać się sytuacji, jaka obecnie panuje na świecie, Grupa Tubądzin na temat przewodni tegorocznej edycji wybrała #nature #future #freedom. Ostatnie hasło nawiązuje do wolności i szerokich możliwości, jakie oferuje współczesny design i nowoczesna technologia, wiedza oraz dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość. Po przejściu światowej pandemii wszystkie te czynniki będą miały wpływ na rozwój świadomego i odpowiedzialnego projektowania, nie tylko przedmiotów codziennego użytku, budynków mieszkalnych i użytkowych, a także całego dobrostanu ludzkości.

II miejsce Iryna Pivniuk.jpg
II miejsce - Projekt Iryna Pivniuk.

Laureatką stycznia i lutego w kategorii Everyday Design została Iryna Pivniuk. Projekty architektki z Ukrainy zajęły  wszystkie trzy miejsca na podium. 

III miejsce Iryna Pivniuk.jpg
III miejsce - projekt Iryna Pivniuk

W swoich projektach wykorzystała kolekcję Grand Cave oraz Abisso White marki Tubądzin. Czwarte miejsce należy do Viktorii Demianienko. Projektantka również pochodzi z Ukrainy. Zaprezentowała projekt z kolekcjami: Pietrasanta, projektu Macieja Zienia oraz Colour i Abisso.

IV miejsce Victoria Demianienko.jpg
IV miejsce -projekt Viktorii Demianienko

Kategoria Everyday Design jest skierowana do architektów i projektantów, którzy projektują na co dzień wnętrza prywatne i publiczne z wykorzystaniem płytek ceramicznych marki Tubądzin. To projekty domów, salonów sprzedaży, mieszkań i biur. Projekty można nadsyłać w każdym z 3 etapów konkursu – pierwszy trwa do 30 kwietnia, drugi do 31 lipca, natomiast ostatni do 31 października. Laureaci każdego z poszczególnych etapów zyskują tytuł finalisty Tubądzin Design Awards i szansę walki o nagrodę główną i wiele atrakcyjnych nagród dodatkowych, takich jak prenumeratę magazynu Elle Decoration, publikacje wyróżnionych prac na stronach konkursu oraz Facebooku Grupy Tubądzin, a także w Elle Decoration i WhiteMAD. Laureaci otrzymują również nagrody finansowe oraz atrakcyjne i wartościowe vouchery od Partnerów konkursu, takich jak firma Grohe, Terma i AQform. Z kolei co miesiąc wyróżniani laureaci pokazują jakość i poziom konkursu, stanowiąc inspirację dla wszystkich innych twórców, biorących w nim udział.


Przed nami także zakończenie pierwszego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w pozostałych kategoriach: Young Power i Unlimited Architeture.

NAJŚWIEŻSZE AKTUALNOŚCI