Obrazy ręcznie malowane

Obrazy ręcznie malowane

Dom to miejsce szczególne, które kojarzy się każdemu z rodzinnym ciepłem i miłością. Jeśli jest ciekawie i praktycznie zaaranżowany, wtedy tworzy się w każdym wnętrzu przytulny i wyjątkowy klimat. Budują go nie tylko meble kolorystka ścian i podłóg, strefa okienna, ale też dekor. Jeśli te wszystkie elementy stworzą jedną spójną całość, wtedy efekt jest mocno zadowalający.
4:00 min
0
0

Osobliwe dekoracje do twojego domu


Kto nie lubi leniwych poranków i długich letnich wieczorów, kiedy przebywa się na wymarzonym urlopie? Wtedy nie tylko wyjazd poza granice swojego miasta przynosi wiele radości, ale również odpoczynek w zaciszu czterech ścian własnego pokoju. Jeśli zaaranżujesz go kreatywnie i funkcjonalnie, wtedy każda chwila odpoczynku stanie się niezwykła i oczekiwana. Duże znaczenie ma wystrój strefy relaksu, miejsca, w którym można zanurzyć się w lekturze, czy wypić aromatyczną kawę. Wygodny fotel, kinkiet filtrujący cieple rozproszone światło i stolik kawowy to podstawa udanego relaksu. Dodatkowe elementy poprawiające nastrój to ciekawy i nietuzinkowy dekor, który wprowadza do wnętrza dużo pozytywnej energii.


Autor:
Redakcja
Data:
17.11.2020

Stylowa dekoracja do każdego wnętrza

Oryginalnym pomysłem na ocieplenie wnętrza mogą być fototapety, plakaty i obrazy ręcznie malowane. Te ostatnie zyskują sobie ostatnio coraz większa popularność. Zdobią nie tylko salony, ale też pokoje dzienne, kuchnie, jadalnie, przedpokoje, a nawet łazienki. Zakres tematyczny pac malarskich jest ogromny, dlatego bez problemu każdy dopasuje do siebie najlepsze rozwiązanie. Wystarczy zerknąć, jak bogata i różnorodna jest oferta ręcznie  malowanych obrazów na płótnie w sklepie bimago.pl, aby upewnić się w tym przekonaniu. Zwierzęta I miasta, abstrakcje, vintage i retro oraz niezwykle radosne obrazki do pokoju dziennego – to tylko niewielki fragment dużej oferty sklepu.

obraz ręcznie malowany.jpg
Obrazy podkreślają charakter wnętrz w wielu stylach, od nowoczesnego po klasyczny.

Co ważne, wybierając obrazy malowane ręcznie, dopasujesz je do wnętrza także pod kątem stylistycznym. Na stronie sklepów oferujących tego typu asortyment, znajduje się najczęściej wyszukiwarka filtrująca całą ofertę. Do nowoczesnego pokoju urządzonego w stylu minimalistycznym będą na pewno pasować obrazy na płótnie przedstawiające grafiki lub abstrakcje. Z kolei do tradycyjnych wnętrz, w których jest dużo akcentów klasycznych pasują malownicze pejzaże, kwiaty, czy postaci. Surowo zaaranżowany salon można ocieplić mocniejszym barwnym akcentem, który będzie delikatnie definiował przestrzeń. Z kolei wnętrze przesycone kolorami można wyciszyć obrazem ciemniejszym, bardziej ascetycznym w formie.

Obrazy na płótnie ręcznie malowane mają teraz swój renesans. Wraca się do tego typu dekoru, który jest nieszablonowy i oryginalny. Jeśli chcesz ciekawie zaaranżować swój dom czy biuro firmy obrazy na płótnie będą jednym z lepszych rozwiązań.

Podobne artykuły

Pomysł na nowoczesny salon
Szukasz inspiracji i ciekawych pomysłów na urządzenie salonu? Niezależnie od stylu i rozmiaru wnętrza – mogą być piękne,...
czytaj więcej
Jakie kolory wybrać do sypialni?
Ogromne znaczenie i wpływ na nasze samopoczucie ma kolorystyka ścian wnętrza, w którym przebywamy. Sypialnia jest miejscem...
czytaj więcej