Pomysł na łazienkę - płytki strukturalne

Pomysł na łazienkę - płytki strukturalne

Najnowsze kolekcje płytek Azario, poza ciekawą kolorystyką i unikalnymi wzorami, zachwycają wyjątkową strukturą. Trójwymiarowe powierzchnie, w połączeniu z odpowiednim oświetleniem potrafią stworzyć we wnętrzu wyjątkowy efekt.
3:00 min
0
0

Płytki strukturalne to jeden z ważniejszych, obecnych trendów w branży płytek ceramicznych. Wypukłe wzory, wyraźnie zaznaczone struktury sprawiają, że wnętrza zaaranżowane za pomocą płytek strukturalnych są niepowtarzalne. Tego rodzaju płytki będą ciekawym elementem w każdym wnętrzu: łazience, kuchni, korytarzu, salonie. Za ich pomocą możemy podkreślić daną strefę we wnętrzu, zwrócić uwagę na dany fragment projektowanej przestrzeni.

Autor:
Redakcja
Data:
20.12.2019

Azario Catta

Przestrzenna struktura połączona z klasycznym wzorem inspirowanym marmurem to odważne zestawienie, które może stać się podstawą łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu. Kolekcja Catta z geometrycznym motywem stworzy niebanalne, eleganckie wnętrze. Płytki dostępne są w formacie 30x90 cm, charakteryzują się matową powierzchnią i wiernym odzwierciedleniem marmuru.

domni-home-azario-catta.jpg
W kolekcji Catta odnajdziemy gładkie płytki oraz strukturalny, geometryczny wzór. Fot. Azario
Azario Royality Carrara
Płytka podłogowa, 60x60 cm
sprawdź
Azario Catta Silver
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź
Azario Catta Silver dekor
Dekor ścienny, 30x90 cm
sprawdź
#We dwoje w łazience
sprawdź
Catta
Marka Azario
sprawdź

Azario Coma

Płytki w kolekcji Coma utrzymane są w subtelnej kolorystyce, inspirowanej delikatnym wzorem betonu. Płytki dostępne w formacie 30x90 cm charakteryzują się wzorem z płynnymi liniami, tworzący wzór przypominający łagodne fale.

Coma do gazetki.jpg
Kolekcja Coma dostępna w formacie 30x90 cm. Fot. Azario
Neo
Marka IÖ
sprawdź
IÖ Neo D85 L3064 graphite
Zestaw szafka + umywalka, 85x45x51 cm
sprawdź

Azario Sella

Kolekcja Sella dostępna w formacie 25x75 cm to elegancki wybór do Twojej łazienki. Połyskujące płytki utrzymane w jasnej, przyjemnej kolorystyce inspirowane wzorem szlachetnych kamieni dostępne są w dwóch, kontrastujących odcieniach: ciemne Marengo oraz jasne Pearl. Wzór w połączeniu z oryginalnym dekorem nadaje ton całemu wnętrzu. Płytka z podziałem na części i delikatnym wzorem sprawia, że płytka będzie tworzyć we wnętrzu łagodną aranżację.

Azario Sella - łazienka z oknem
Płytki Sella z połyskują powierzchnią i geometrycznym wzorem. Fot. Azario
Sella
Marka Azario
sprawdź
Azario Sella Marengo
Płytka podłogowa, 60x60 cm
sprawdź
Azario Sella Marengo
Płytka ścienna, 25x75 cm
sprawdź
Azario Sella Pearl
Płytka ścienna, 25x75 cm
sprawdź
Azario Sella Marengo Unic
Płytka ścienna, 25x75 cm
sprawdź
Azario Sella Pearl Unic
Płytka ścienna, 25x75 cm
sprawdź

Azario Opal

Jasne, delikatne płytki z połyskującą powierzchnią dostępne są w dwóch wariantach. Gładką płytkę bazową możemy połączyć z płytką Azario Opal Gold Kiss charakteryzująca się niezwykłą strukturą. Kolekcja Opal dostępna jest w formacie 30x90 cm.

Wizualizacja Azario Opal Gold
Azario Marmuri Gold
Płytka podłogowa, 60x60 cm
sprawdź
Azario Profil Chrom Ins. 20x898 mm
Listwa dekoracyjna, 2x89,8 cm
sprawdź
Azario Opal Gold
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź
La Torre Laghi 44001CS
Bateria umywalkowa stojąca, z korkiem automatycznym
sprawdź
Opal
Marka Azario
sprawdź
Azario Opal Gold Kiss
Płytka ścienna, 30x90 cm
sprawdź

Projektując wnętrze w oparciu o płytki strukturalne w łatwy sposób możemy stworzyć nowoczesne i nieszablonowe aranżacje. Wprowadzenie trzeciego wymiaru na ścianach naszych wnętrz sprawia, że przestrzeń nabiera niepowtarzalnego wyglądu. Na tle ścian ze strukturalnym wzorem pięknie prezentują się nowoczesne bryły ceramiki łazienkowej, wanna wolnostojąca, elegancka forma baterii umywalkowej. W salonie może być tłem dla sofy, w korytarzu tłem dla  komody.

Podobne artykuły

Płytki drewnopodobne – propozycje marki Azario
Drewno nie przestaje być modne we współczesnych wnętrzach. Szukamy drewnianych mebli, podłóg, okładzin czy dodatków wykonanych z tego eleganckiego, naturalnego...
czytaj więcej