Adonis

Kolekcja Azario

Adonis

Adonis jest kolekcją eleganckich płytek do wnętrz, utrzymaną w spokojnej gamie szarości, bieli i beżu. Delikatne, srebrne zdobienia dekorów wprowadzają do wnętrza odrobinę elegancji. Geometryczny wzór możemy ułożyć na kilka sposobów, tworząc kreatywne kompozycje. Pozornie tylko skromna kolorystyka popielatych odcieni świetnie odnajdzie się w nowoczesnych realizacjach.
ciekawe pomysły

W gamie Adonis znajdziemy tonalne płytki ścienne w formacie 25×75 cm. Do wyboru mamy warianty gładkie, z linearną strukturą oraz dwa rodzaje dekorów: kwiatowe lub nowoczesne inserta. Kolekcję uzupełnia również gres podłogowy Adonis White, o powierzchni imitującej kamienną strukturę. Te płytki mają format 60×60 cm.

Płytki do eleganckich przestrzeni. Ciepłe, delikatne odcienie beżu i brązu świetnie wkomponują się w stylowe wnętrza kuchni, przedpokoju czy łazienki. Dzięki rozbudowanej selekcji płytek bazowych i dekorów stworzymy niepowtarzalne, gustowne aranżacje.

Wzór na stylowe wnętrze

Dekor Highlife dostępny jest w odcieniu White. Jego geometryczny wzór z dynamicznymi, przecinającymi się liniami możemy dowolnie zestawiać, tworząc wiele oryginalnych połączeń. Świetnie zaakcentuje ścianę w strefie prysznica lub ozdobi podtynkowy stelaż w toalecie.

Odważna i romantyczna

Bryzze White to piękny dekor uzupełniający kolekcję Adonis. Romantyczny, kwiatowy wzór przełamie surowy charakter płytek bazowych i nada wnętrzom świeżości. Płytki Bryzze mają wymiar 25×75 cm. Matowa powierzchnia z wyraźnym nadrukiem jest trwała i łatwo utrzymać ją w czystości.

Najlepsze pomysły na piękne łazienki

Beż to doskonały kolor do łazienek w wielu stylach. Płytki Adonis pozwolą nam zaaranżować jasne, eleganckie przestrzenie, które pozostaną piękne na lata.

Płytki podłogowe