Costa

Kolekcja Azario

Costa

Motywem przewodnim wyjątkowej kolekcji Costa są abstrakcyjne tłoczenia w wysokim połysku. Wstawki o dynamicznym wzorze przeplatających się fal pięknie zaakcentują wybrany fragment wnętrza. Monochromatyczną szarość płytek ściennych i podłogowych idealnie uzupełnia perłowa poświata dekorów i geometryczny kształt mozaiki.

Kolekcja Costa utrzymana jest w stonowanych odcieniach beżu i szarości, które pozwolą stworzyć neutralną bazę do dalszej aranżacji. Gama obejmuje dwa warianty płytek bazowych gładkich, dwa strukturalne dekory oraz dwa rodzaje mozaiki z geometrycznymi elementami.

Na fali modnych rozwiązań

Betonowa struktura przełamana delikatnymi dekorami. Płytki Costa to piękno sprzeczności: surowa powierzchnia nabiera ciepłego charakteru uzupełniona o strukturalny wzór złożony z miękkich, falujących kształtów. Costa Gris Waves występują w prostokątnym formacie o wymiarach 33×55 cm.

Industrialna perła

Costa Perla to płytka bazowa w tonalnym, beżowym odcieniu. Gładka powierzchnia z delikatnymi przetarciami imituje wygląd betonowego tynku. To bardzo modny, nowoczesny efekt popularny w urządzaniu wnętrz, który możemy wykorzystać na wiele sposobów.

Dodaj dekor

Mozaika - ciekawa dekoracja łazienki
Mozaiki we wnętrzach, są eleganckie i ponadczasowe. To ciekawy element dekoracyjny, który subtelnie dopełnia aranżację łazienki...
czytaj więcej
ciekawe pomysły

Dekoracyjne mozaiki Costa Hoppe mają praktyczny format 26×30 cm. Składają się z połyskujących heksagonów w różnych, doskonale skomponowanych odcieniach. Będą Świetnym uzupełnieniem płytek ściennych. Dzięki elastycznej siatce możemy zastosować je do zabudowy obłych elementów – kolumn, wanny narożnej lub brodzika.

Płytki podłogowe