Evatio

Kolekcja Azario

Evatio

Wybierając płytki do wnętrz nie możemy przejść obojętnie obok kolekcji Evatio. W gamie znajdziemy płytki ścienne o wymiarach 29x100 cm oraz płytki podłogowe w wariancie drewnopodobnym o wymiarach 19x120 cm. Ponadczasowa szarość uzupełniona o delikatne, kwiatowe wzory stworzą wyjątkowe wnętrza łazienek, kuchni lub salonów.
Płytka Azario Evatio w dużym salonie kąpielowym
 
Evatio
Evatio
Kolekcja Azario
sprawdź
Azario Bataro Bianco
Azario Bataro Bianco
Płytka podłogowa, 20x120 cm
sprawdź
Azario Evatio Grey Prospect
Azario Evatio Grey Prospect
Płytka ścienna, 29x100 cm
sprawdź
Azario Evatio Grey
Azario Evatio Grey
Płytka ścienna, 29x100 cm
sprawdź
Płytka ścienna 29x100 cm Azario Evatio Grey Prospect

Rozważna i romantyczna

Nowoczesna trwałość

Matowe płytki ścienne wykonane są w technologii monoporosa, czyli jednokrotnym wypalaniu płytki ceramicznej, powodującym zespolenie się glazury i nadruku. Ten proces pozwala uzyskać jednolitą powierzchnię, a powstały w ten sposób wzór jest trwały, estetyczny i zabezpieczony przed ścieraniem. W gamie Evatio znajdziemy 6 produktów ściennych: 2 płytki bazowe gładkie, 3 graficzne dekory oraz strukturalny dodatek z geometryczną powierzchnią. Płytki możemy zestawiać i łączyć we wnętrzach w dowolny sposób, tworząc unikalne aranżacje.

Dekory ścienne Eviato Piezza dostępne są w 3 wariantach nadruku. Delikatny rysunek przypomina kształtem gałązki kwitnącej wiśni z jasnymi płatkami. Matowa, szara struktura sprawia, że grafika wygląda dyskretnie i stylowo.

Modne inspiracje naturą

Gamę uzupełnia nowoczesny gres o rysunku naturalnego drewna. Możemy ułożyć je w sposób naśladujący posadzkę z paneli lub parkiet wszędzie tam, gdzie potrzebujemy powierzchni trwałej, odpornej na warunki atmosferyczne lub działanie wilgoci.

ciekawe pomysły

Płytki gresowe są mrozoodporne i mają klasę odporności PEI4, dlatego nadają się do stosowania w przestrzeni zewnętrznej. Wzór naturalnego materiału doskonale prezentuje się w przydomowym otoczeniu. Gres drewnopodobny możemy wykorzystać w aranżacji tarasu lub balkonu, a nawet ogrodowej altany. Dzięki swojej trwałości są niewrażliwe na wahania temperatury i opady atmosferyczne.