Marmuri Gold

Kolekcja Azario

Marmuri Gold

Płytki o wyraźnym rysunku, charakterystycznym dla klasycznego marmuru włoskiego pochodzenia. Jego szlachetny, mleczny odcień uzupełniają malownicze rysy żył i tonalnych zacieków. Teraz w postaci trwałego gresu możemy go wykorzystać na wiele sposobów, we wnętrzach i przestrzeni przydomowej. Gama składa się z płytek ściennych i podłogowych.
Kolekcja płytek Marmuri
Płytki Marmuri będą idealnym tłem dla białej ceramiki i jasnych mebli łazienkowych.
Azario Marmuri Gold
Azario Marmuri Gold
Płytka podłogowa, 60x60 cm
sprawdź
Marmuri Gold
Marmuri Gold
Kolekcja Azario
sprawdź
jasna łazienka
#jasna łazienka
sprawdź
Azario Alvero
Azario Alvero
Wanna wolnostojąca, 150x72 cm
sprawdź
Azario Aurora
Azario Aurora
Bateria wolnostojąca, 85 cm
sprawdź

Marmuri Gold Natura to rektyfikowany gres o właściwościach mrozoodpornych. Kafle o wymiarach 60x60 cm mają klasę ścieralności PEI4 i antypoślizgowy parametr R9, dlatego są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

ciekawe pomysły

Do jakich aranżacji możemy wykorzystać matowe gresy Azario Marmuri? Płytki o rysunku kamienia pięknie prezentują się w we wnętrzach klasycznych, uzupełnionych o eleganckie, drewniane meble. Efektownie będą wyglądać w takim salonie lub jadalni. Możemy je też wykorzystać w łazience urządzonej stylu nowoczesnym lub glamour, zestawione z dodatkiem metali szlachetnych i błyszczących powierzchni.

Dwa warianty wykończenia powierzchni obejmują płytki gładkie oraz z geometrycznym, trójwymiarowym dekorem. Nieregularny wzór stanowi przeciwwagę dla gładkich powierzchni i ożywi każdą aranżację. Płytka Marmuri Gold Dekor będzie ciekawym niuansem wystroju łazienki lub salonu.

Płytki ścienne

Płytki podłogowe

Płytki dekoracyjne