City

Marka CeraStyle

CeraStyle City

City to nowoczesny i funkcjonalny zestaw do toalet i łazienek. W jego skład wchodzą miski ustępowe, bidet oraz deski toaletowe. Ich elegancka, opływowa forma będzie idealnym uzupełnieniem wyjątkowych łazienek i toalet. Wysokiej jakości ceramika jest trwała i łatwa w utrzymaniu w czystości, a dzięki oszczędnym rozwiązaniom spłukiwania również ekologiczna.
Miski ustępowe CeraStyle City w ciemnej łazience
 

Miski WC

-18%
CeraStyle City Rimless 019100

Miska sedesowa wisząca (bez deski)

982,80 PLN 805,90 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Bidety

Deski WC

-18%
CeraStyle City 9SC0011001

Deska sedesowa wolnoopadająca

343,20 PLN 281,40 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

cerastyle_city-min.jpg

City to kolekcja nowoczesnej ceramiki sanitarnej. W gamie znajdziemy praktyczną miskę ustępową oraz podwieszany bidet o uproszczonej, owalnej formie.

Nowy wymiar ceramiki

Miska sedesowa wisząca CeraStyle City Rimless
Miska sedesowa wisząca CeraStyle City Rimless 019100

Ceramika wisząca to produkty polecane do małych wnętrz – dzięki zaokrąglonym kształtom ułatwiają utrzymanie łazienki w higienicznej czystości. Toaleta City Rimless to produkt bezkołnierzowy. Opływowy kształt z ukrytym mocowaniem o rozstawie 18 cm dopasujemy do każdego wnętrz. W zestawie znajdziemy zestaw montażowy, który pozwoli na łatwą instalację ceramiki w łazience. City Rimless jest dostosowana do spłukiwania 3/6l. 

ciekawe pomysły

Bidet o kompaktowym kształcie możemy wykorzystać nawet w małej łazience. Świetnie poprawi parametry użytkowe wnętrza. Dzięki niemu nie tylko lepiej zadbamy o higienę osobistą, ale też szybko namoczymy pranie czy sprzątniemy wnętrze. Miskę bidetu City możemy sparować z praktyczną sztorcową baterią.

Deska sedesowa CeraStyle City
City 9SC0011001
Deska sedesowa CeraStyle City Slim
City Slim 9SC0011S01

Produkty z serii City uzupełnią praktyczne, wolnoopadające deski sedesowe w wersji klasycznej lub Slim. Oba modele wykonane są z trwałego tworzywa Duroplast, odpornego na zarysowania i łatwego do utrzymania w czystości. Nowoczesny zawias metalowy pozwala na łatwe wypinanie deski.