marki-cerastyle-tlo-min.jpg

Marka CeraStyle logo

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl

Designerka umywalka blatowa kolekcji CeraStyle lal
Umywalka zero.jpg
bidet i miska ustępowa city
Umywalka city
Umywalka meblowa CeraStyle Pinto

POLECANE KOLEKCJE

cerastyle_ibiza_2.jpg

O marce Cerastyle

Cerastyle to producent ceramiki łazienkowej dla wymagających użytkowników. Turecka marka z ponad dwudziestoletnim stażem działalności ma już ugruntowaną pozycję na światowym rynku. Dzięki ciągłemu rozwojowi, kreuje nowoczesne rozwiązania i dyktuje łazienkowe trendy. W ofercie marki znajdziemy umywalki oraz ceramikę sanitarną: miski ustępowe i bidety. Cerastyle stawia na unikalny design i wysoką jakość wykonania swoich produktów.

STRONA PRODUCENTA

O MARCE

Kolekcja Olive

To jeden z najbardziej designerskich modeli umywalek nablatowych. Model Olive to piękna, asymetryczna forma o szerokości 74 cm, która idealnie wpasuje się w każdą stylizację nowoczesnej łazienki. Bryła łączy unikatowy kształt z pełną funkcjonalnością misy umywalkowej. Możemy połączyć ją z elegancką baterią stojącą o smukłej wylewce lub nowoczesnym zestawem natynkowym.

Dowiedz się więcej

Kolekcja Lal

Lal to nowoczesna kolekcja umywalek blatowych do wyjątkowych wnętrz. Ceramika o miękkich kształtach dostępna jest w 4 wariantach, dzięki czemu znajdziemy najlepsze rozwiązanie do swoich wnętrz. Wysoka jakość wykonania i unikalny design serii Lal sprawia, że nawet w małej łazience poczujesz się jak w luksusowym salonie kąpielowym.

Dowiedz się więcej

Kolekcja Pinto

Pinto jest kolekcją wyjątkowych umywalek do zadań specjalnych. Rozwiązania dwukomorowe i szerokie misy to nieporównywalny komfort użytkowania w łazience. Do wyboru mamy 5 unikalnych modeli wpuszczanych umywalek do każdego wnętrza. Wysokiej jakości ceramika jest trwała, odporna na zarysowania. Bardzo łatwo utrzymamy ją w czystości.

Dowiedz się więcej

Kolekcja Elite

Elite to zestaw wyjątkowych umywalek o designerskim kształcie. W kolekcji znajdziemy ceramikę w 4 rozmiarach, z których łatwo dopasujemy najlepszy do swojego wnętrza. Te unikalne produkty mają tylko 16.5 i 17 cm całkowitej głębokości, dzięki czemu idealnie nadają się do montażu na szafkach łazienkowych. Funkcjonalność i elegancja wyróżniają gamę Elite na tle innych kolekcji.

Dowiedz się więcej
Łazienka w drewnie z umywalkami nablatowymi CeraStyle Zero

Kolekcja Zero

Nowoczesne umywalki o miękkich, zaokrąglonych kształtach będą doskonałym uzupełnieniem eleganckich wnętrz.

zobacz więcej

ARTYKUŁY

Umywalki stawiane na blat
Umywalki stawiane na blat są coraz bardziej popularne. Bogactwo form, kolorów daje nam możliwość dowolnej...
czytaj więcej
Blat łazienkowy - jaki wybrać?
Drewniany, kamienny, wykonany z płytek – do wyboru mamy wiele materiałów, z których możemy wykonać blat...
czytaj więcej
Zlewozmywaki Grohe
Wykańczasz swoje nowe mieszkanie? A może przymierzasz się do remontu starego i planujesz aranżację kuchni...
czytaj więcej

Obserwuj markę i otrzymuj powiadomienia na swoje konto domni.pl