Marka CeraStyle

CeraStyle Nova

Nova to kolekcja prezentująca nowoczesne podejście do ceramiki sanitarnej. Awangardowe krzywizny tworzą ozdobne, asymetryczne formy, które dzięki przemyślanej konstrukcji dalej pozostają funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Nova jakość wyposażenia wnętrz, która każdej łazience nada futurystyczny charakter.

Umywalki stawiane na blat

-18%
CeraStyle Nova 074400-u

Umywalka stawiana na blat, 70 cm

1 253,40 PLN 1 027,80 PLN
zobacz produkt

Dostępność: na zamówienie

Umywalka stawiana na blat CeraStyle Nova 074400-u

Sztuka w łazience

Umywalka ma wymiary 70x43 cm i tylko 9 cm głębokości, co sprawia, że ceramiczna bryła zyskuje na lekkości. To model, który możemy wyeksponować na łazienkowym blacie lub wieńcu górnym szafki. Biała ceramika pasuje do wnętrz w różnym stylu, niezależnie, czy wybierzemy blat o rysunku drewna, czy kamienne płytki. Umywalki mają fabrycznie przygotowane wpusty montażowe dla baterii sztorcowych oraz przelew w misie. Ten model będzie świetnie wyglądał zestawiony z równie designerską armaturą o geometrycznej linii z uchwytem typu pin.

Połącz dobre formy

Aranżacja Umywalka nablatowa CeraStyle Nova

Umywalka ma jeden otwór montażowy na baterię stojącą. Do tak wyjątkowego modelu szukajmy armatury o równie zachwycających, biżuteryjnych kształtach.

ciekawe pomysły

Umywalki Nova parujemy z niskimi bateriami sztorcowymi. Wysokość wylewki powinna pozwalać na swobodne umycie rąk w misie oraz wykonanie innych czynności higienicznych, np. mycie twarzy. Do tego rodzaju asymetrycznej ceramiki świetnie sprawdzą się nowoczesne baterie jednouchwytowe. Szeroki wybór modeli dostępnych na rynku z pewnością pozwoli nam wybrać jeden o równie eleganckich, opływowych kształtach.

Umywalki nablatowe - co warto o nich wiedzieć?
Umywalki montowane na blacie stanowią nowoczesne, chętnie wybierane rozwiązanie. Ciekawa forma ceramiki dyktuje styl całego...
czytaj więcej
Montaż baterii umywalkowej - krok po kroku
Montaż baterii tylko z pozoru wydaje się trudny. Dzięki kilku wskazówkom przeprowadzisz go w swojej łazience w trzech prostych...
czytaj więcej

Czy wiesz, jak łatwo możesz samodzielnie zamontować baterię umywalkową? Ten krótki poradnik pozwoli Ci wykonać prace remontowe krok po kroku.